سعید مسیگر مدیر عامل شاهین شهرداری :«میشو» دوست دارد در شاهین بماند/ بهترین تیم بعد از پرسپولیس بودیم

شناسه خبر: 25828
تاریخ انتشار: 08 اردیبهشت 1399

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر با بیان اینکه «میشو کریستوویچ» مربی سخت‌گیری است، گفت: صحبت‌های ابتدایی را برای ادامه همکاری با این مربی برای فصل بعد انجام داده‌ایم.

سعید مسیگر در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم فوتبال شاهین بوشهر در روزهای تعطیلی لیگ گفت: تمام تیم ها شرایط یکسانی دارند. بازیکنان شاهین هم انفرادی تمرین می کنند. ما به صورت تلفنی با بازیکنان در ارتباط هستیم و آنها هم به صورت تصویری تمریناتشان را ارسال می کنند؛ هرچند که تمرین انفرادی هرچقدر زیاد هم باشد کیفیت تمرین گروهی را ندارد. منتظر دستور سازمان لیگ برای تعیین تکلیف لیگ هستیم.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر ادامه داد: بازیکنان ما قبل از شروع تعطیلات وزن‌کشی شدند و میزان آمادگی جسمانی آنها ثبت شد. اولین کارمان بعد از اتمام تعطیلات وزن‌کشی بازیکنان و گرفتن تست های آمادگی است تا ببینیم چقدر وضعیتشان تغییر کرده است.

مسیگر در پاسخ به این سئوال که پیشنهاد باشگاه شاهین برای ادامه لیگ یا تعطیلی این مسابقات چیست؟ اظهار کرد: اولویت باید سلامت انسان ها باشد. ما قبل از تعطیلات شرایط خوبی داشتیم و بعد از پرسپولیس بهترین تیم در پنج بازی اخیر بودیم. از جمله تیم هایی بودیم که تعطیلی لیگ به ضررمان شد ولی این اتفاق دست هیچکس نبود. الان هم از برگزاری ادامه لیگ ابایی نداریم و منتظر تصمیم سازمان لیگ هستیم.

وی با بیان اینکه میشو کریستوویچ سرمربی شاهین بعد از مشخص شدن شرایط به ایران بازمی گردد، در خصوص عملکرد این مربی هم یادآور شد: همه می دانند که در کل استان بوشهر فقط یک نفر می گفت میشو سرمربی شاهین شود و آن یک نفر هم خودم بودم! خدا هم کمک کرد و نتایج خوبی گرفتیم. میشو مربی سخت گیری است که به شاهین کمک کرد.

مدیرعامل باشگاه شاهین در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال تمدید قرارداد میشو برای فصل بعد گفت: در حال حاضر تمام فکر و ذکرمان ماندن تیم در لیگ برتر است. به هر حال اگر تیمی در لیگ بماند سقوط کند، شرایط سرمربی اش فرق می کند. ممکن است شاهین سقوط کند و میشو خودش نخواهد بماند. با این حال ما با این مربی صحبت ابتدایی داشته ایم. او دوست دارد بماند ولی چیزی قطعی نیست و ابتدا باید وضعیت لیگ فعلی مشخص شود.

مسیگر در پایان درباره احتمال کاهش قرارداد مربیان و بازیکنان شاهین هم تصریح کرد: هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ایم ولی جوری عمل می کنیم که حق هیچکس ضایع نشود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.