شهرام گودرزی بازیکن پارس جنوبی جم در دفاع از کاپیتان تیمش:حرف‌های محمد نوری عین حقیقت است

شناسه خبر: 25842
تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت 1399

هافبک باتجربه پارس جنوبی جم می گوید شرایط مالی باشگاهش اصلا خوب نیست و افزایش بدهی ها اتفاق تلخی محسوب می شود.

پارس جنوبی جم یکی از تیم هایی است که مشکلات مالی زیادی دارد و به همین خاطر برخی اعضای این تیم گلایه هایی را بابت شرایط انجام داده اند. محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی یکی از این بازیکنان بود که در مصاحبه ای به مشکلات اشاره کرد و حالا شهرام گودرزی دیگر بازیکن باتجربه پارس به تایید حرف های کاپیتان تیمش پرداخته است.

گودرزی در این باره گفت: من حرف های محمد نوری را دیدم. ایشان حقیقت ها را بیان کرده است. به هر حال بازیکنی در سطح محمد نوری با آن همه افتخار و سابقه نمی آید خودش را خراب کند. وضعیت باشگاه ما خوب نیست و اینکه هرروز بدهی های بیشتری به بدهی های قبلی اضافه می شود، عجیب به نظر می رسد.

وی ادامه داد: نفرات زیادی هستند که زحمت زیادی برای تیم کشیدند ولی به پول شان نرسیدند و بعضی ها هم به خاطر باشگاه و هوادارها فعلا شکایتی انجام نداده اند ولی با ادامه این روند ، قطعا آنها نیز برای گرفتن مطالبات خود اقدام به شکایت می کنند.

هافبک پارس جنوبی همچنین تاکید کرد:قبل از سال جدید قرار بود مبلغی به بازیکنان واریز بشود که این مورد هم صورت نگرفت و بچه ها بدون دریافتی به خانه های خود برگشتند. ماساژورها ، تدارکات و یکی دو تا از کادرفنی هنوز ۵۰ درصد شان را نگرفته اند. حتی ماساژورها از سال قبل هم طلب دارند که به آنها قول پرداخت دادند ولی پولی واریز نشد.

گودرزی درباره وضعیت مگنو باتیستا و بی توجهی باشگاه به او نیز خاطرنشان کرد: واقعا به شخصه از مصدومیت مگنو خیلی ناراحت شدم. از برخوردی که با بازیکن خارجی تیم میشود بسیار متاسفم و چرا بازیکن مصدوم تیم که باید به او رسیدگی بیشتری بشود اما این اتفاق نمی افتد. مگنو در همین تیم و در بازی دوستانه مصدوم شده آن هم بازیکن خارجی که نمی تواند پیش خانواده اش در برزیل برود تا هر چه زودتر عمل کرده و مصدومیتش برطرف شود و به حال خودش رها شده است. امیدوارم که مسئولین هر چه زودتر فکری درباره ی این موضوع کنند تا مشکل این بازیکن خوش اخلاق حل بشود.

گودرزی با اشاره به شرایط جسمانی خودش در دوران تعطیلی مسابقات فوتبال عنوان کرد: ما این روزها مجبور هستیم به صورت انفرادی تمرین کنیم و اینطور تمرین کردن واقعا خوب نیست. همه ما اذیت می شویم و طبیعی است که تمرینات انفرادی با تمرینات گروهی متفاوت است اما به هر حال چاره ای نداریم و برای اینکه آمادگی بدنی مان از دست نرود، مجبور هستیم اینطور کارمان راجلو ببریم.

وی درباره ادامه رقابت های لیگ برتر بیان کرد: من امیدوارم مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هرچه سریع تر تکلیف را روشن کنند. اینکه نمی دانیم لیگ برگزار می شود یا نه بد است. امیدوارم از این بلاتکلیفی در بیاییم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.