طارمی:بله، اسپورتینگ و بنفیکا با من تماس گرفته‌اند

شناسه خبر: 25845
تاریخ انتشار: 11 اردیبهشت 1399

سیلوا کامپوس رئیس باشگاه ریو آوه می داند که طارمی که هدف پیشنهادهای زیادی قرار داشته و برای یک فصل دیگر نگه داشتن او در ویلا داکوند کار سختی دارد.

روزنامه آبولا پرتیراژترین روزنامه پرتغال امروز گزارشی را به مهدی طارمی ستاره ایرانی خط حمله تیم ریوآوه اختصاص داده که بعد از درخشش در بازی های این فصل مورد توجه تیم های مطرح پرتغالی قرار گرفته است. این روزنامه در گزارشی به نقل از سیلوا کامپوس رئیس باشگاه ریو آوه نوشته است:”طارمی یکی از سرمایه های ما است. ما با جدیت او را حفظ خواهیم کرد. هرکسی که او را بخواهد باید هزینه زیادی بپردازد. او یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد. البته در قراردادش بند فسخ دارد ، امیدوارم پیشنهادی که می رسد آنقدر خوب باشد که هیچکس نتواند نه بگوید.”

 

 

 

 

اسپورتینگ و بنفیکا باشگاه هایی بوده اند مذاکرات را با طارمی شروع و با این بازیکن صحبت هایی داشته اند و مدیرورزشی این باشگاه این موضوع را تایید می کند:” بله قبلا با من تماس گرفته شده است؛ رازی در میان نیست. ما به توافق نرسیدیم. من نمی خواهم درباره اسم تیم ها صحبت کنم ما با آن ها به توافق نرسیدیم اما ممکن است امروز یا بعدا توافق کنیم. ما منتظر پیشنهادات هستیم.”


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.