شریفات:از انتخاب شاهین خوشحالم،امیدوارم لیگ برتر نیمه کاره نماند!

شناسه خبر: 25882
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1399

اسماعیل شریفات، مهاجم تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدوارم لیگ برتر در این فصل نیمه‌کاره نماند و ۹ هفته پایانی برگزار شود.

اسماعیل شریفات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت مبهم مسابقات لیگ برتر و نظرهای مختلفی که پیرامون تعطیلی یا ادامه بازی‌های این فصل مطرح شده است، گفت: من معتقدم که بازی‌های این فصل باید به اتمام برسد. از ابتدای فصل هر تیمی با هدفی خاص در این مسابقات شرکت کرد و این صورت خوشی ندارد که بازی‌ها نیمه‌کاره بماند و چیزی هم مشخص نشود. مسئولان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایطی خاص، بازی‌ها را برگزار کنند. حتی قرار است در اروپا هم در اکثر کشورها، مسابقات فوتبال برگزار شود.

شریفات در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت ادامه بازی‌ها نگران سقوط احتمالی شاهین نیستید؟» عنوان کرد: ما به هیچ عنوان نگران نیستیم و نتایج ما در شروع نیم‌فصل دوم نشان می‌دهد که پیشرفت داشتیم. اگر لیگ برتر ادامه پیدا کند ما نتایج خوبی می‌گیریم، ولی فکر می‌کنم برخی دوست ندارند بازی‌ها ادامه داشته باشد. نظر من این است که اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند تیم‌هایی مثل شاهین، گل‌گهر و پیکان سقوط نمی‌کنند و ممکن است تیم‌هایی که چند پله بالاتر قرار دارند، سقوط کنند.

بازیکن پیشین استقلال درباره وضعیت این تیم و شانس موفقیت آبی‌پوشان با فرهاد مجیدی تصریح کرد: پرسپولیس در این چند سال ثبات داشته است و با برانکو سه بار قهرمان لیگ برتر شد که در هر سه فصل مستحق قهرمانی بود. اگر به مجیدی هم سه سال فرصت بدهند قطعاً می‌تواند استقلال را به قهرمانی برساند. در فوتبال ثبات موضوع بسیار مهمی است.

شریفات راجع به عملکرد خودش در این فصل خاطرنشان کرد: شرایط در پیکان برای من خوب نبود و جدایی از این تیم تصمیم درستی بود. خوشحالم که شاهین را انتخاب کردم و این بهترین انتخاب برای من بود. در بازی‌هایی که انجام دادم عملکرد مثبتی داشتم و امیدوارم در ادامه هم بهترین بازی‌ها را برای تیم شاهین انجام دهم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.