بنگر هم نگران پارس چنوبی جم شده: همه ما به این نتیجه رسیدیم که آقایان سناریوی سقوط پارس‌جم را نوشته‌اند!

شناسه خبر: 25958
تاریخ انتشار: 03 خرداد 1399

مربی تیم پارس‌جنوبی‌جم گفت: از افاضلی یاد گرفتم صبورتر باشم اما اگر سکوت می‌کردم خیانت در حق مردم جم بود.

محسن بنگر در گفت‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط کنونی تیمش اظهار داشت: متاسفانه فوتبال ایران بخاطر دولتی بودن و اینکه در اولویت مسئولان نیست، به صورت آماتوری اداره می‌شود و تیم پارس‌جنوبی هم از این قائده مستثنی نیست اما یک مساله در این باشگاه برای من جای تعجب دارد.

بنگر ادامه داد: من در باشگاه‌های بزرگی بازی کرده‌ام و همواره مشکلات مالی وجود داشته، همه ما فوتبالی‌ها چنین مساله‌ای را درک و لمس کرده و می‌کنیم اما نه اینکه پول باشد و به تیم تزریق نشود تا پارس‌جنوبی سقوط کند!

مربی پارس جنوبی با اشاره به سوءمدیریت در این باشگاه، عنوان کرد: خیلی‌ها در استان بوشهر و حتی در استان فارس نگران و پیگیر این تیم هستند به طوری که انگار سال‌هاست پارس جنوبی در فوتبال ایران ریشه دوانده و جز تیم‌های قدمت‌دار فوتبال ایران محسوب می شود. در خود جم تنها دلخوشی مردم و شهرهای اطرافش که هیچ تفریح خاصی ندارند همین فوتبال است اما آقایان فقط به هوادار دروغ می‌گویند تا اشتباهات و ضعف مدیریتی‌شان را پشت شعارهای بیهوده پنهان کنند، شاید چندصباحی بیشتر بمانند.

بنگر تصریح کرد: مگر می‌شود پنج میلیارد به اسم باشگاه در حساب اداره ورزش‌وجوانان استان باشد مشکلی هم برای پرداخت آن به باشگاه نداشته باشند اما طی دوماه اخیر هیچ اقدامی صورت نگیرد‌. ماساژور و تدارکات تیم متاسفانه برای خرج زندگیشان کارگری می‌کنند. به‌ خدا این شرایط در شان پارس‌جنوبی و هوادارانش نیست؛ که یک بازیکن خارجی هرروز به عالم و آدم زنگ بزند به من کمک کنید یا مصاحبه کند. آیا نماینده خطه‌ای که خرج سه کشور را می‌دهد پول عمل و هزینه‌های بازیکن خارجی که پایش را برای این تیم داده است را ندارد؟!

مربی پارس‌جنوبی در مورد عدم برگزاری اردوی این تیم در جم گفت: من قصد نداشتم صحبت کنم. از هومن افاضلی یاد گرفتم در کار مربیگری برخلاف دوران بازی ، صبورتر باشم. نمی‌دانم چرا مربی مثل او که تلاش شبانه‌روزی برای پیشرفت تیمش انجام می‌دهد و سالم کار می‌کند باید چنین مسائلی برایش به‌وجود بیاورند اما اگر سکوت می‌کردم خیانت در حق مردم جم بود.

وی ادامه داد: همه ما به این نتیجه رسیدیم که آقایان سناریوی سقوط پارس‌جم را نوشته‌اند. مگر می‌شود پول در حساب باشگاه باشد و بعد سرپرست باشگاه بلیت تهیه نکند؟ بدهی محل تمرین تهران را ندهد، چک کمیته وضعیت را ندهد، پول جراحی مگنو راندهد، با هتل یزدان مذاکره نکند و … در شرایطی که سرمربی و مدیر تیم برنامه آماده سازی را بیست روز پیش اعلام کرده بودند. افاضلی درهمین مدت جلسه‌های فنی با کادر گذاشت و تمرینات سایبری خوبی را با تمام کم و کاستی‌هایی که داشتیم انجام دادیم.

بنگر گفت: تنها این واقعیت را می‌دانم که لیاقت مردم جم بیشتر از این‌هاست و نباید بگذارند عده‌ای از آقایان با دروغ‌هایشان آن‌ها را بازی بدهند و این دلخوشی را از آن‌ها بگیرند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.