پاسخ عجیب سرپرست استقلال به سرمربی جمی ها:افاضلی اطلاعات کرونایی های ما را از همسرش بگیرد ، بعید می دانم ۳ بر صفر بازنده شویم

شناسه خبر: 26272
تاریخ انتشار: 15 تیر 1399

سرپرست استقلال می گوید این باشگاه دنبال فریب کاری نبوده و حاضر است هرجا سازمان لیگ بخواهد تست کرونا بدهد.

 سعید رمضانی که امروز در جلسه ای با مسئولان سازمان لیگ فوتبال شرکت کرده بود، عنوان کرد: ما امروز اسناد و مدارک و مستندات خود را به سازمان لیگ ارائه کردیم. متاسفانه اکثر نفرات ما مبتلا به کرونا هستند و این را به طور کامل به سازمان لیگ ارائه دادیم.

وی ادامه داد: ما دوست نداشتیم فریب کاری انجام دهیم و بازیکنان کرونایی خود را به زمین بفرستیم و نتیجه ای به دست آوریم اما تیم حریف را نیز آلوده کنیم. واقعیت این است که با شرایط موجود نمی توانیم به جم برویم.
سرپرست استقلال درباره اینکه می گویند سازمان لیگ تست اسقلالی ها را قبول ندارد، بیان کرد: چنین چیزی نیست. ما امروز مستندات را ارائه کردیم و قرار است نتیجه را دوستان اعلام کنند.

رمضانی درباره احتمال ۳ بر صفر شدن بازی استقلال مقابل پارس جنوبی تاکید کرد: من بعید می دانم این اتفاق بیفتد. قرار است سازمان لیگ همه مسائل را در نظر بگیرد و پرونده را به کمیته انضباطی بدهد تا آنها تصمیم گیری کنند. اولویت ما حفظ سلامتی تیم حریف است. می توانستیم اعلامی نداشته باشیم و به جم برویم و فقط امتیاز بگیریم. اما مثل برخی تیم ها این کارها را نمی کنیم.

وی همچنین گفت: ما هیچ پشت پرده ای نداریم که دوستان در پارس جنوبی درباره اش حرف می زنند. فکر می کنم آقای افاضلی که همسرش در سیستم ایفمارک و کمیته پزشکی فدراسیون هستند می توانند اطلاعات کامل تیم ما را به دست آورد.

سرپرست استقلال افزود:  ممکن است برخی تیم ها به آزمایشگاهی پول بدهند و جواب تست منفی بگیرند اما ما اینطور نیستیم. حاضریم سازمان لیگ تست مجدد بگذارد و هرجا که می خواهند تست بدهیم. به جای این رفتارها استقلال را به عنوان یک الگو قرار بدهند نه تیم هایی که به خاطر منافع شان هر اتفاقی را رقم می زنند. ما از روز اول گفتیم که شرایط برای ادامه لیگ مهیا نیست اما این اتفاق رخ داد  وحالا به شرایط کنونی رسیدیم.
رمضانی درباره اینکه چرا بعد از بازی با فولاد نتیجه تست استقلالی ها منفی بوده تاکید کرد: من از متخصصان در این خصوص پرسیدم. ظاهرا ویروس کرونا یک دوره نهفته دارد و بعد از آن دوره نتیجه تست ها مثبت می شود. به همین خاطر بعد از بازی با فولاد تست ما منفی شد اما من اعتقاد دارم در سفر به اهواز بازیکنان ما ویروسی شدند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.