ماهینی: دوهفته دیگر زانویم را جراحی می کنم،انشالا پیکان در لیگ می ماند

شناسه خبر: 26723
تاریخ انتشار: 08 مرداد 1399

در حالی که پیکان چهار هفته سرنوشت ساز و بسیار مهم را پیش رو دارد این تیم در بازی برابر پارس جنوبی یکی از مهره های کلیدی خط دفاعی اش را از داد.

دانیال ماهینی مدافع جنوبی که بعد از پایان خدمت سربازی اش در تیم ملوان در نیم فصل به پیکان پیوست در نیمه اول بازی این تیم برابر پارس جنوبی با مصدومیت شدید و پارگی رباط صلیبی مواجه شد و نمی تواند تیمش در بازی های حساس باقیمانده همراهی کند.   ماهینی در خصوص نحوه مصدومیتش گفت :اواخر نیمه اول بود که در یک صحنه پای تکیه‌گاهم در چمن گیر کرد همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد با مهاجم تیم پارس جنوبی در کورس بودم و یک لحظه تنه  به تنه  هم شدیم در آن بخش زمین هم نا همواری وجود داشت  و هم چمن بلند بود که ناگهان درد شدیدی را در زانویم  احساس کردم و همان موقع فهمیدم  که دچار مصدومیت شدیدی شده‌ام .

دانیال سال‌ها به عنوان دفاع راست فوتبال بازی کرده ولی از زمان حضور عبدالله ویسی در پیکان تغییر پست داده و به عنوان یک مدافع وسط برای این تیم بازی کرد او در همین خصوص توضیح داد :قبلاً که با آقای ویسی در استقلال خوزستان بودم در یک بازی مقابل سپیدرود در رشت از من در پست دفاع میانی استفاده کرد که یادم هست بازی مساوی تمام شد تا اینکه  ایشان سرمربی پیکان شدند و صلاح دیدند من در پست مدافع میانی بازی کنم و تلاشم را هم کردم که برای تیم موثر باشم .

 

این بازیکن درباره شرایط پیکان گفت :من در نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدم اما بدون تعارف پیکان از ابتدای مسابقات این فصل از نظر فوتبالی  یکی از بهترین تیم‌ها بود ولی در بحث نتیجه‌گیری به موفقیت نرسید به نظر من پیکان از نظر روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کرد تا توانست نتایج خوبی کسب کند این باشگاه از ساختار خوبی برخوردار است و حالا که مصدوم شده و نمی‌توانم برای تیمم بازی کنم آرزو می‌کنم با همت بچه‌های تیم شاهد موفقیت پیکان در بازی‌های باقیمانده و بقایش در لیگ برتر باشیم .

ماهینی در پایان گفت :جا دارد صمیمانه از مدیریت مجموعه باشگاه پیکان ،آقای گرشاسبی ،آقای طهماسبی ،آقای ویسی و همکارانشان و تک تک همبازیانم که در این روزها  پیگیر من و در کنارم بودند تشکر کنم حدود دو هفته دیگر زانویم را جراحی می‌کنم و نهایتاً تا شش ماه دیگر آماده بازی خواهم شد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.