شوخی پرفروش حسین ماهینی با وحید امیری !

شناسه خبر: 26792
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1399

در بازی نساجی و پرسپولیس که سه امتیاز بازی حساسیت چندانی نداشت جدال حسین ماهینی با دوستان و همبازیان سابقش جذاب ترین صحنه های مسابقه بودند.

حسین ماهینی مدافع بوشهری  چهره ویژه بازی تیم های نساجی و پرسپولیس بود. او طی سال ها حضورش در پرسپولیس و با توجه به شخصیت مثبت و شوخش تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم شده بود. او یکی از مهره های اصلی در تیمی که افتخارات زیادی را طی کرد و همچنین یکی از مهمترین بازیکنان پرسپولیس طی یک دهه اخیر بوده است.

 

 

دیشب و در ورزشگاه وطنی در حالی که دو تیم دور از هیجانات هفته های پایانی لیگ برتر به مصاف هم رفته بودند ، دیدار ماهینی با همبازیان سابقش جالب توجه بود. او کاپیتان دوم پرسپولیس و یکی از قدیمی ترین آن ها بود که با وجود داشتن قرارداد تا 1400 در لیست فروش قرار گرفت ، آن هم در روزهایی که پرسپولیس تنها یک دفاع راست در تیمش دارد و ماهینی تنها 33 ساله است. او که استفاده از فضای مجازی و بخصوص توئیتر را بهتر از بازیکن فوتبال دیگری در ایران بلد است امروز ویدئویی از تصویر خطای وحیدامیری در دقایق آخر بازی روی خودش پست کرد و با کنایه به پرش امیری روی سر او و زمین خوردنشان نوشت:” وحیدجان بدنگذره.” این توئیت خیلی پرطرفدار شد و بیش از 1000 لایک خورد و 25 بار ریتوئیت شد.

در این صحنه یک توپ بلند به سمت راست دفاعی نساجی آمد و وحید امیری با آن آمادگی بدنی بالاش یک پرش بلند کرد و توپ را زد اما در ادامه روی سر و شانه ماهینی فرود آمد و باهم زمین خوردند. البته امیری خیلی سریع دست ماهینی را گرفت و از او عذرخواهی کرده و بلندش کرد. ماهینی در سال های حضورش در پرسپولیس ارتباط خوبی با بازیکنان داشت و کمتر کسی تصور می کرد در آخرین ساعات پایانی نقل و انتقالات در لیست خروج قرار بگیرد.

 

 

او در سال 91 و در نقل و انتقالات جنجالی و پرسرو صدای رویانیان ، به همراه جمعی دیگر از ستاره های فوتبال ایران به عنوان یک استعداد به پرسپولیس پیوست. او قبل از آمدن به پرسپولیس توانسته بود از ذوب آهن به تیم ملی برسد.

او در دومین فصل حضور در پرسپولیس تا مرز قهرمانی در لیگ برتر هم رفت اما در نهایت قهرمانی به فولاد رسید . ماهینی اما در دوران فوتبالش دو، سه نقطه چالش برانگیز و یا شاید بدشانسی داشته که اجازه نداد او شاید بیشتر از آنچه باید به موفقیت برسد.
کارت پایان خدمت و مشکل سربازی و رفتن او به ملوان در حالی که اگر در پرسپولیس می ماند شرایطش متفاوت بود. جالب است که در لیگ پانزدهم پرسپولیس بشدت با بحران در دفاع راست مواجه بود. در این پست محمدرضا خانزاده، بابک حاتمی و خیلی دیگر از بازیکنان به میدان رفتند و در نهایت هم مشکلات خط دفاعی بود که مانع از کسب اولین قهرمانی با برانکو شد.

 

 

بازگشت ماهینی به پرسپولیس اما با تولد یک مدافع راست در فوتبال ایران بود ؛ رامین رضاییان که در بهترین روزهای فوتبالش بود و حسابی با دیگر بازیکنان هماهنگ شده بود. با اینحال علاقه برانکو به ماهینی و کمبودهای خط دفاعی باعث شد که او تبدیل به بازیکنی برای پست های خالی خط دفاع شود. در اوج حواشی رامین ، سر و کله صادق محرمی در سمت راست دفاعی پیدا شد و این شماره 13 را هر چه بیشتر به سمت بازی در پست های غیرتخصصی سوق داد.

او سه قهرمانی با پرسپولیس دارد و با وجود سن و سالش و در حالی که پرسپولیس با کمبود بازیکن در پست دفاع کناری مواجه است می توانست کماکان در این تیم به عنوان کاپیتان دوم حضور داشته باشد اما او به نساجی رفته تا ماجراجویی جدیدی را با پیراهن این تیم تجربه کند. عملکرد خوب ماهینی در نساجی می تواند جایگاه او را در این تیم پرطرفدار محکم کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.