حمید کللی فرد:توپ و میدان از آن ما بود اما از موقعیت ها استفاده نکردیم

شناسه خبر: 2701
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1396

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر(لیگ) گفت: در دیدار برابر داماش گیلانیان بجز یک گل همه توپ های ارسال شده روی دروازه حریف از بدشانسی منجر به گل نشد.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از ایرنا؛ حمید کللی فرد چهارشنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر داماش گیلانیان در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار در پنالتی که دروازه بان حریف مهار کرد و صحنه ای که توپ به تیرک دروازه تیم حریف خورد می توانستیم به گل برسیم و برنده این دیدار باشیم.

وی بیان کرد: با وجود اینکه مجید خدابنده لو برای دومین بار در طول این فصل پنالتی را هدر داد ولی در بازی های آینده نیز پنالتی زن تیم خود خواهد بود زیرا وی از بازیکنان شایسته تیم است و در شرایط خاص حاکم بر این بازی موفق به گلزنی نشد.

کللی فرد ادامه داد: با این حال کسب یک امتیاز این دیدار غنیمت بود و سعی می کنیم در هفته های آینده با تقویت تیم برای گرفتن امتیازات کامل بازی های خانگی چاره اندیشی مناسبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر افزود: در این دیدار توپ و میدان بطور کامل در اختیار بازیکنان تیم شاهین بود ولی نتوانستیم از این برتری خود استفاده لازم را ببریم.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار گفت: در صحنه ای که بازیکن حریف باید کارت زرد می گرفت داور اعلام می کند که چنانچه کارت زرد نخست را دریافت نکرده بود کارت زرد دوم به وی داده می شد که این نوع تصمیم داور منطقی و صحیح به نظر نمی رسد.

کللی فرد افزود: در مجموع شرایط داوری ها در لیگ دسته دوم رضایت بخش نیست و باید زمینه افزایش کیفیت داوری در سطح این لیگ فراهم شود.

شاهین بوشهر با این تساوی هفت امتیازی شد و تیم داماش گیلانیان نیز به چهارمین امتیاز خود در این فصل دست یافت.

شاهین بوشهر در هفته چهارم بازی ها در یزد به مصاف تیم فولاد می رود و داماش گیلانیان نیز در خانه با شموشک مازندران دیدار می کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.