سرمربی پورتو در واکنش به سوال در مورد ستاره بوشهری تیمش:طارمی بسیار مودب است، او تلاش می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد

شناسه خبر: 28166
تاریخ انتشار: 13 آبان 1399

 

سرمربی تیم فوتبال پورتو مجددا به سئوال خبرنگاران پرتغالی در ارتباط با مهاجم ایرانی تیمش واکنش نشان داد و اعلام کرد که ترکیب تیمش را بر اساس درخواست هواداران انتخاب نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، باوجود گذشت ۶ هفته از لیگ فوتبال پرتغال و دو هفته از لیگ قهرمانان اروپا، «سرجیو کونسیسائو» سرمربی تیم پورتو هنوز به مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم به صورت ثابت بازی نداده و طارمی اغلب به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده است.

این مسئله از ابتدای فصل انتقاد بعضی از هواداران پورتو و سئوال خبرنگاران پرتغالی را در پی داشته است که چرا کونسیسائو همچنان به مهاجم ایرانی برای قرار دادن وی در ترکیب اصلی اعتماد نمی‌کند.

این سئوال مجدداً امروز دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی پورتو با المپیک مارسی در لیگ قهرمانان اروپا پرسیده شد. پورتو فردا شب در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا میزبان المپیک مارسی است.

کونسیسائو در پاسخ به این سئوال که آیا عدم حضور مهدی طارمی مربوط به رفتار او است یا عملکرد فنی؟ گفت: دلیلش رفتار بازیکن نیست زیرا طارمی بسیار مودب است. او تلاش می‌کند بهترین عملکرد را داشته باشد با این حال طارمی مثل تعدادی از بازیکنان هنوز این فرصت را نداشته است که از ابتدا در ترکیب باشد.

سرمربی پورتو که از سوی بخشی از هواداران این تیم بابت بازی دادن به طارمی تحت فشار است، ادامه داد: من ترکیب خود را بر اساس درخواست هواداران انتخاب نمی‌کنم. بازیکنی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد که استحقاقش را داشته باشد. این بستگی به این دارد که بازیکنان چه چیزی می‌توانند به تیم اضافه کنند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.