در جلسه هیات مدیره شاهین شهرداری:با استعفای فراز کمالوند مخالفت شد!

شناسه خبر: 28766
تاریخ انتشار: 13 آذر 1399

هیات مدیر باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در حضور شهردار تشکیل جلسه داد

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، بعدازظهر پنجشنبه هیات مدیره باشگاه در جلسه ای که چندین ساعت به طول انجامید ، مسائل تیم و همچنین موضوع استعفای سرمربی تیم را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

رضا صفازاده سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه در گفتگویی اظهار داشت : با بررسی های انجام شده با نظر هیات مدیره باشگاه با استعفای آقای کمالوند مخالفت شد و در ادامه این جلسه نیز سرمربی تیم حضور یافت و توضیحاتی را ارائه داد و پیرامون موارد مختلف بحث و تبادل نظر شد.

صفازاده افزود : با تصمیم اتخاذ شده آقای کمالوند در تمرینات حضور خواهد یافت و مجموعه باشگاه نیز در تلاش است تا بهترین شرایط را برای کادر فنی و بازیکنان مهیا کند.

عضو هیات مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اشاره کرد : با توجه به دیر بسته شدن تیم و تنگناهایی که در نحوه جذب بازیکن ، از دست دادن فصل بدنسازی و مصدومیت های پی در پی بازیکنان در دو هفته اخیر باید همه علاقمندان توجه داشته باشند برای رسیدن به شرایط آرمانی تیم صبر داشت و توقع و انتظار منطقی داشت .
هدف گذاری این فصل باشگاه حضوری آبرومند در مسابقات است و هیچ توقع وفشاری برای صعود به لیگ برتر روی تیم وجود ندارد اما با همه این مشکلات ذکر شده مجموعه باشگاه ، کادر فنی و بازیکنان تمام توان خود را می گذارند تا تیم شاهین شهرداری بوشهر نتایجی در شان فوتبال بوشهر کسب نمایند.

صفارزاده یادآور شد : هیات مدیره باشگاه در این جلسه حمایت قاطع خود از کادر فنی و بازیکنان اعلام نمود و مقرر شد همه ارکان باشگاه همکاری لازم را در این مورد به عمل بیاورند.

این مقام مسئول اذعان داشت : آنچه مسلم است برای ایجاد هماهنگی لازم و رسیدن تیم به آمادگی مطلوب نیاز به زمان است و همه علاقمندان به تیم میبایست در این راه صبر و حوصله داشته باشند

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.