طارمی ستاره هفته یازدهم لیگانوس (عکس)مهاجم بوشهری در صدر رسانه های پرتغال

شناسه خبر: 29449
تاریخ انتشار: 11 دی 1399

مهدی طارمی در هفته های پایانی سال ۲۰۲۰ توانست با درخشش در ترکیب تیم پورتو جایگاه ثابتی پیدا کرده و حالا به عنوان ستاره هفته این لیگ انتخاب شده است.

در فصلی که فوتبال پرتغال به خاطر حضور موثر بازیکنان ایرانی بسیار بیشتر مورد توجه علاقمندان به فوتبال قرار گرفته ، اسپورتینگ لیسبون فصل خوبی را پشت سر گذاشته و در آستانه سال نو میلادی در صدرجدول رده بندی قرار دارد.

در میان بازیکنان ایرانی حاضر در رقابت های مهدی طارمی با حضور در پورتو توانسته تبدیل به یکی از ستاره های اصلی لیگانوس شود. او در آخرین بازی تیمش برابر ویتوریا گیمارش با دو گلی که زد علاوه بر اثبات توانایی هایش به فوتبال اروپا پورتو را از شکست به پیروزی رساند. او به همین جهت از سوی سایت گل پوینت با دریافت امتیاز ۹ به عنوان ستاره هفته یازدهم انتخاب شده است.

سایت گل پوینت در این گزارش درباره مهدی طارمی که با نمره ۹ ستاره و بهترین بازیکن لیگ پرتغال تا این زمان لقب گرفته نوشته است:”

بالاترین نمره در هفته یازدهم نمره عالی ۹ است که به مهدی طارمی تعلق می گیرد. پورتو بازی دشواری برابر گیمارش داشت اما طارمی پایان کار را برای این تیم آسان کرد و دو گل زد که هر دو گل بازی باخته را برای پورتو برگرداند. این بازیکن ایرانی از پنج شوتش در این بازی ۴ ضربه به چارچوب داشت و در دو دوئل هوایی از ۳ برنده بود. او ۴ پاس ارزشمند و کلیدی نیز در حمله به بازیکنان تیمش داد و به نظر می رسد طارمی با شایستگی لقب ستاره هفته یازدهم به دست آورد.

تیم برتر هفته یازدهم:

ماتیوس ماگالائس –براگا (۶.۶)
کلادیون وینک –ماریتیمو (۶.۸)
جولیو سزار-ناسیونال (۶.۵)
دیه گو لیته –پورتو (۶.۶)
ژووا ویگارو –ناسیونال(۷)
ژائومه گرائو-توندلا( ۶.۷)
یان ماتئوس –موریرنسه (۷.۵)
ریکاردو هورتا –براگا (۸.۸)
ژوئل تاگو –ماریتیمو (۷.۲)
پائولینیو –براگا (۷.۴)
مهدی طارمی –پورتو (۹)


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.