پورامینی هافبک پیکان:بازی دادن به جوانها جسارت میخواهد که تارتار دارد، اشتباه کردم هفته سوم لیگ مردانگی کردم!

شناسه خبر: 31201
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1399

هافبک تیم پیکان تهران می‌گوید مهدی تارتار با جسارت خودش به بازیکنان جوان میدان می‌دهد که این کار ریسک بالایی دارد.

حسین پورامینی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره شکست تیمش مقابل شهرخودرو در مشهد بیان کرد: در بازی دیروز واقعا حق به حقدار نرسید. ما در این مسابقه عالی کار کردیم. فقط در نیمه اول 4، 5 موقعیت استثنایی گلزنی داشتیم که با بدشانسی هدر رفت. داور پشت دروازه بازی نیز یک اشتباه تاثیرگذار داشت که باعث شد شرایط از دستمان خارج شود. در نیمه دوم وقتی سراپا حمله بودیم تا بتوانیم گل خورده را جبران کنیم، روی ضدحمله گل دوم را خوردیم. با اینکه دو بر صفر باختیم اما هرگز حقمان این شکست نبود.

وی درباره صحنه جنجالی این مسابقه در دقیقه 36 تاکید کرد: در این صحنه بازیکن شهرخودرو داخل محوطه جریمه پایش را روی پای من گذاشت و صد درصد خطای پنالتی بود. حتی حسن اکرمی داور وسط ابتدا به نشانه پنالتی در سوت خود دمید اما ناگهان داور پشت دروازه وارد صحنه شد و گفت که خطا بیرون از محوطه جریمه بوده است. این اتفاق واقعا برای ما عجیب است. فکر می‌کنم کل ایران دیدند که پنالتی واضح ما را برگرداندند و نمی دانم چرا اقای علی بای این کار را کرد.

هافبک پیکان ادامه داد: اگر آن پنالتی به سود ما گرفته می‌شد و بازی را به تساوی می‌کشاندیم روند مسابقه کاملا تغییر می‌کرد. ما در حالی گل خورده بودیم که سوار بر بازی بودیم و اگر یک – یک مساوی به رختکن می‌رفتیم نیمه دوم برای برد بازی می‌کردیم و واقعا همه چیز فرق داشت.

پورامینی که در هفته سوم لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن وقتی داور به سود تیمش پنالتی گرفت به او گفته بود خطایی رخ نداده و داور تصمیمش را برگرداند، تاکید کرد: آن روز من مرد اخلاق شدم و گفتند حسین پورامینی مردانگی کرده و کارت سبز به من دادند که اعتراف کرده ام خطایی روی من صورت نگرفته است. اما حالا که اینگونه به راحتی توسط یک داور پشت دروازه حق ما خورده می‌شود، به این فکر می‌کنم که کاش آن روز مردانگی نمی‌کردم و اجازه می‌دادم پنالتی را بزنیم و پیروز از اصفهان خارج شویم.
هافبک پیکان درباره شرایط تیمش خاطرنشان کرد:‌ما یک تیم جوان هستیم. اگر به ترکیب ما نگاه کنید می‌بینید که در هر بازی کادرفنی به 8، 9 بازیکن زیر 23 سال فرصت بازی می‌دهد. آقای تارتار واقعا جسارت به خرج می‌دهد چراکه بازی دادن به جوان های کم تجربه ریسک زیادی دارد. ایشان اما همه تبعاتش را پذیرفته و به بازیکنان جوان فرصت می‌دهد. به نظرم باید از تارتار و همکارانش تشکر کنند که این کار بزرگ را در فوتبال ایران انجام می‌دهد.

پورامینی درباره بازی با استقلال در جام حذفی تاکید کرد: بازی سختی با استقلال داریم. حضور فرهاد مجیدی در راس کادرفنی این تیم شوک خوبی به استقلال وارد کرده است. با اینکه برای ما جام حذفی چندان جدی نیست اما بی تردید سعی می‌کنیم با تمام توان مقابل این تیم به میدان برویم و نتیجه ای در خور شان باشگاه پیکان بگیریم. امیدوارم روز خوبمان باشد و با دست پر از زمین خارج شویم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.