سوال روز،پارس جنوبی جم مشکل مالی دارد؟! سکوت تارتار ادامه پیدا می کند یا…

شناسه خبر: 3180
تاریخ انتشار: 10 مهر 1396

پارس جنوبی جم هشت هفته رویایی را در لیگ برتر فوتبال ایران با موفقیت پشت سر گذاشته و با ۱۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد .

 

به گزارش فوتبال بوشهر این تیم که نماینده استان “فوتبال خیز بوشهر” محسوب می شود در حالی وارد تعطیلات کوتاه مدت لیگ برتر شد که خبرهای خوبی از این تیم با کیفیت به گوش نمیرسد!

 

تیم خوب شهرستان جم که اکنون با تماشاگرانش لیگ را تحت تاثیر قرار داده و حتی می تواند پا را فراتر از یک حضور موفق گذاشته ،شرایطی را پشت سر میگذارد که باید خیلی به موقع برای رفع آن اقدام شود.گفته می شود مهدی تارتار و کادر فنی وی  تا کنون یک ریال از قرارداد فصل جدید خود را دریافت نکرده اند و حتی خبر می رسد هنوز به چند بازیکن این تیم پولی بابت ۳۰درصد ابتدایی فصل پرداخت نشده،نکته ای که مشخص است مهندس یوسفی و شخص رضاییان تلاش های زیادی داشته اند تا صدرنشین لیگ برتر از بابت مشکلات مالی خطری را متوجه نشود اما واقعیت این است که بر خلاف سایر تیمها هنوز پاداشی هم بابت بردهای اخیر و نتایج خیره کننده پارس جنوبی جم به بازیکنان داده نشده است!

 

تعارف در فوتبال کلاه وارونه بر سر گذاشتن است و اگر قرار باشد برخی مسائل را کتمان کنیم ،موفقیت به دست نمی آید.این درست که پارس جنوبی جم متعلق به منطقه ویژه انرژی پارس می باشد و همه هزینه های صفر تا صد بر عهده آنهاست اما باید کمک کرد تا تیم سرحال و قبراق تارتار این جایگاه رویایی را از دست ندهد.

 

هیچ ایرادی ندارد دیگر منابع مهم انرژی و حتی دولتی در شهرستان جم در این شرایط حساس وارد گود شوند و دسته کم با پرداخت پاداش های معوقه مددرسان تیم باشند .تا کنون هیچ مصاحبه یا صحبتی از زبان سرمربی پارس جنوبی جم مبنی بر مشکلات مالی یا عدم دریافت مطالباتشان مطرح نشده و این نشان دهند حجب و حیایی است که مهدی تارتار و گروه فنی اش داشته اند اما شاید آنها هم بالاخره این سکوت را بشکنند!

 

یادمان باشد این تیم متعلق به استان و بخصوص مردم شهر جم است که حالا تبدیل به یک پدیده اجتماعی در سراسر استان شده و از حضورش در لیگ برتر لذت می برند ،پس شایسته است استان زرخیز بوشهر در فوتبال بدون دغدغه تیمداری کند !

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.