مهابادی سرمربی شاهین شهرداری:بازیکنانم جانانه بازی کردند

شناسه خبر: 31960
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1400

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در دیدار با خوشه طلایی ساوه مبنای کار را بر دفاع و ضد حمله قرار دادیم و از این روش هم نتیجه لازم را به دست آوردیم.

«داود مهابادی» روز سه شنبه در پایان مسابقه تیمش با خوشه طلایی که در ورزشگاه شهید چمران ساوه با برتری یک بر صفر شاهین به پایان رسید، اظهار کرد: تیم ساوجی از تیم های خوب لیگ آزادگان محسوب می شود و در این دیدار نمایش با کیفیتی داشت.
وی افزود: موفق شدیم در یکی از ضدحملات و با خطایی که روی بازیکن تیم ما انجام شد به گل دست یابیم و بعد از آن هم خط دفاعی و دروازه بان ما بسیار خوب کار کردند و توانستند نتیجه را حفظ کنند.
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازیکنان ما در این دیدار جانانه بازی کردند و از زحمات آنها قدردانی می کنم.
مهابادی ادامه داد: ارتفاع شهر ساوه از سطح دریا عاملی بود که بازیکنان ما را اذیت کرد و همین مسأله در نمایش آنها در سی دقیقه پایانی مسابقه مشهود بود اما در مجموع با یک بازی منسجم موفق شدیم از یک مسابقه سخت، سه امتیاز مهم را کسب کنیم.
وی عملکرد تیم داوری این مسابقه را خوب و کم نقص ارزیابی کرد و در عین حال معتقد بود که در صحنه اخراج بازیکن تیمش کمی سختگیرانه عمل شد.
وی اظهار کرد: وضعیت رقابت ها به گونه ای است که هفت تیم بالای جدول شانس صعود به لیگ برتر را دارند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر با تک گل حسین نخودکار که در دقیقه هشتم به ثمر رسید، موفق شد یه امتیاز حساس را از خوشه طلایی ساوه کسب کند و جایگاه خود را در جدول رقابت ها مستحکم کند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.