نگاه یک نشریه انگلیسی در آستانه جام جهانی به نوجوان بوشهری،شریفی در میان ۶۰ استعداد برتر دنیا

شناسه خبر: 3223
تاریخ انتشار: 12 مهر 1396

نشریه انگلیسی گاردین نام ۶۰ بازیکنی که آینده فوتبال جهان را رقم می زنند، معرفی کرده است که در این میان نام محمد شریفی  بازیکن بوشهری و جوان سایپا نیز به چشم می خورد. محمد شریفی هافبک جوان فصل قبل استقلال خوزستان که توسط پورموسوی به بازی گرفته شده بود، امسال به سایپا ملحق شد و حالا در تیم علی دایی درخشان ظاهر می شود.

در این میان ستارگانی چون ویسینیوس جونیور ستاره برزیلی که به تازگی راهی رئال مادرید شده و ستارگان جوانی چون لینکولن و پائولینیو از برزیل، یاسین عدلی بازیکن پاری سن ژرمن، امبومه ستاره جوان وردربرمن، نتو بازیکن جوان و پرتغالی لاتزیو، آنتونیو بلانکو استعداد آینده دار رئال مادرید و بسیای دیگر به چشم می خورد که در این میان اسم محمد شریفی نیز به عنوان یکی از بازیکنان آینده دار درج شده است.

این نشریه با قرار دادن تصویری از محمد شریفی در توصیف او اینگونه نوشته اشت:

“محمد شریفی همین حالا نیز برای استقلال خوزستان در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا در سطح حرفه ای به میدان رفته است و نقش مهمی در رسیدن ایران به فینال رقابت های آسیایی زیر ۱۶ سال ایفا کرد.

علی دایی اسطوره افسانه ای فوتبال ایران نقش چشمگیری در پیشرفت محمد شریفی داشته و حالا این بازیکن با توانایی بالا در ارسال پاس و دید مناسب و شگفت انگیز از کاندیدای اصلی کاپیتانی تیم ملی ایران در سالهای آتی است.

باشگاه هایی از ایتالیا و آلمان در حال دنبال کردن شرایط محمد شریفی هستند و در این میان تنها زمان پارامتر مهم برای او در هنگام حضور در این سطح می باشد.”


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.