نظامی پور بازیکن پارس جنوبی جم:اعتصاب ما سفت و سخت است،با نان و خرما در بازی‌ حاضر شدیم،تنها در شرایطی بازی می‌کنیم که مطالبات‌مان پرداخت شود!

شناسه خبر: 32854
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1400

مدافع تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: هم قسم شده‌ایم تا زمانی که مطالبات‌مان پرداخت نشود تمرین و بازی نکنیم.

امید نظامی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اعتصاب بازیکنان پارس جنوبی جم و عدم حضور آن‌ها در تمرینات اظهار داشت: همچنان در اعتصاب هستیم و این اعتصاب سفت و سخت است. در چند وقت اخیر آنقدر حرف‌های ضد و نقیض شنیده‌ایم که بچه‌ها حرف‌های مسئولان را قبول نمی‌کنند. در مسائل پیش پا افتاده مشکلات زیادی داریم. باشگاه به تعهداتش عمل نمی‌کند و به همین خاطر تا مشکلات‌مان حل نشوند سر تمرین و بازی نمی‌رویم.

مدافع پارس جنوبی‌جم در مورد اینکه قرار نبود مقابل مس کرمان حاضر شوند و با اصرار کادر فنی حاضر به انجام بازی شدند،‌گفت: دقیقاً همین طور است. این اعتصاب از قبل بازی مس کرمان شروع شد. آنقدر بدقولی کردند و ما را بازی دادند که قصد داشتیم مقابل مس کرمان هم بازی نکنیم اما به خاطر صحبت‌های کادر فنی حاضر به انجام این بازی شدیم. نتیجه شاهکاری هم به دست آوردیم. مس کرمان با بودجه میلیاردی که دارد فکر می‌کنم سه برابر ما هزینه کرده است. فاصله ما تا صعود ۴ امتیاز است. در این فصل نه تنها خوب کار کردیم بلکه با این امکانات می‌توانم بگویم معجزه کردیم.

وی با اشاره به مشکلات تیم پارس جنوبی‌جم عنوان کرد: ما برای رفتن به استادیوم اتوبوس نداشتیم و پیاده رفتیم. در روز بازی کیفیت غذا آنقدر پایین بود که بیشتر بچه‌ها ناهار نخوردند و با نان و خرما در بازی‌ حاضر شدند. این اتفاقات خنده‌دار است.

نظامی‌پور گفت: برای بازی با هوادار من به علت فوت مادرم در تهران بودم و برای رفتن به بوشهر و حضور در اردوی تیم خودم بلیت گرفتم. برای برگشت به تهران هم از جیب خودم هزینه کردم و باشگاه هزینه‌ای نداد. بعد از بازی با مس کرمان می‌خواستیم به فرودگاه برویم باشگاه پول اتوبوس نداشت و بازیکنان از جیب خودشان هزینه ماشین را پرداخت کردند. در جم حتی برای صبحانه هم مشکل داریم.

مدافع پارس جنوبی در مورد مشکلات زمین تمرین، اظهار داشت: تا همین هفته پیش زمین تمرین ثابت نداشتیم. در ابتدای فصل گفتند تمرینات در تهران برگزار می‌شود اما بالای ۸۰ درصد تمرینات را در جم و بدون امکانات پشت سر گذاشتیم. زمین جم بدترین زمین از بدو تأسیس پارس‌جنوبی در لیگ۲ تا امروز است. برای نگهداری از زمین بودجه تأمین کود نداشتند. دردهای ما زیاد است و نمی‌دانم کدام را بگویم.

نظامی‌پور با اشاره به نبود لباس اضافه برای بازیکنان، عنوان کرد: تیم محلی یکی از بازیکنان تیم سه دست لباس دارد ولی ما در گرمای ۴۸ درجه لباس نداشتیم و مجبور شدیم در رختکن لباس‌هایمان را با چلاندن خشک کنیم! خود من لباسم را به تدارکات دادم تا در مدت استراحت بین دو نیمه زیر آفتاب پهن کند و خشک شود. این‌ اتفاقات زشت است. امکانات اولیه یک تیم نوجوانان یا جوانان را هم نداریم. در اهواز به هتلی رفتیم که تیم نوجوانان هم در آن اقامت نمی‌کند. در آن هتل به بچه‌ها گفته بودند زیر در را با چیزی بپوشانید تا سوسک و مارمولک به اتاق نیاید!

وی در مورد استعفای سرمربی تیم گفت:‌ بچه‌ها به خاطر محمد نصرتی مقابل مس کرمان بازی کردند. به سرمربی قول‌هایی داده بودند و گفتند مطالبات را بعد از بازی مس کرمان پرداخت می‌کنیم. نصرتی خودش گفت نمی‌توانم در چشم بازیکنان نگاه کنم. او حق دارد. واقعا باشگاه به روی خودش نمی‌آورد. یک بار می‌گویند فلان مسئول در منطقه نیست،‌ یک بار می‌گویند بودجه نرسیده، یک بار می‌گویند بودجه رسیده و هنوز تقسیم نشده و … به نظر می‌رسد اصلا برای باشگاه مهم نیست.

مدافع پارس جنوبی در خصوص مدیریت جدید باشگاه عنوان کرد: مدیرعامل جدید هم متأسفانه ایران نیست و به خاطر بیماری فرزندش به آلمان رفته، از خدا می‌خواهم هر چه زودتر سلامتی فرزند او برگردد. او هم بالادستی‌هایی دارد و حرف‌های آنها را منتقل می‌کند. گفتند مشکلات حل می‌شود و به تعهدات‌مان عمل می‌کنیم. قرار بود بعد از بازی با هوادار مطالبات پرداخت شوند اما  ۳ هفته گذشته و هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.

وی افزود: بعد از آن گفتند تا قبل از بازی با مس کرمان مطالبات پرداخت می‌کنیم و اگر این اتفاق نیفتاد دیگر نه بازی کنید نه سر تمرین بروید. ما هم در این بازی به خاطر صحبت‌های محمد نصرتی حاضر شدیم اما حالا هم قسم شده‌ایم تا زمانی که مطالبات‌مان پرداخت نشود بر سر تمرین نرویم و بازی هم نکنیم. تنها در شرایطی بازی می‌کنیم که مطالبات‌مان پرداخت شود.

نظامی‌پور در مورد اینکه آیا بعد از اعلام اعتصاب بازیکنان صحبتی از سوی مدیران باشگاه مطرح شد، گفت: طبق آخرین صحبت‌هایی که من شنیدم، گفتند در تلاشیم تا فردا پرداختی داشته باشیم. گفتند اگر این اتفاق نیفتاد دیگر بازی نکنید. تا الان حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد مطالبات‌مان را دریافت کردیم. شاید چند نفر ۴۵ درصد گرفته باشند اما اصلاً ۵۰ درصدی نداریم و شرایط کادر فنی هم همین طور است.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.