ادعای حالب سرمربی پارس جنوبی جم و ادامه انتقاد ها از مسولان نفتی:تیم من بازیکن ملی تحویل میدهد،پیراهن دوم نداشتیم که تعویض کنیم،فقط وعده دادند و رفتند!

شناسه خبر: 33575
تاریخ انتشار: 22 تیر 1400

سرمربی پارس جنوبی جم می گوید با شرایط سخت خیلی خوب کار کردند اما توجهی به آن ها نشد و مسئولان فقط وعده وعید دادند.

پارس جنوبی جم موفق شد در هفته سی و سوم از رقابت‌های لیگ دسته یک آزادگان ملوان را از پیش رو بردارد محمد نصرتی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود. هم ما و هم ملوان به دنبال این بودیم که شرایط مان را در جدول بهتر کنیم و بازی از این حیث کمی اهمیت داشت. واقعیت این است که ما چند بازیکن جوان را از اول فصل است داریم بازی می دهیم و الان هم بیشتر آنها میدان می‌دهم. جوان‌ها فوق العاده کار کردند. ما یک بازیکن به نام عرفان قهرمانی داریم که در دیدار دیروز گل زد بازی قبلی هم پاس گل داد، او دفاع  مرکزی تیم ما است و به نظر من این بازیکن در دو، سه سال آینده می‌تواند یکی از ملی‌پوشان بزرگسال ما باشد و هم پست خود من نیز هست و کیفیت فوق العاده ای دارد. به جز او ما چند بازیکن دیگر مثل آزاده، اکبرپور، احمدی، نقی زاده و … را داریم که ن ها حرف های زیادی برای گفتن در آینده دارند.

او در مورد روند بازی ادامه داد: من فکر می‌کنم زمانی که ما گل زدیم کمی عقب رفتیم و تیم ملوان هم دو، سه موقعیت داشت ولی نیمه دوم بازی در اختیار ما بود و موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم خیلی خوب استفاده کنیم در مجموع مستحق سه امتیاز بودیم که خدا را شکر به آن رسیدیم.

سرمربی جوان پارس جنوبی جم با اشاره به پاره ای از مشکلات شان گفت: برای مثال یکی از مشکلات ما در این دیدار نداشتن پیراهن دوم بود. در گرمای ۴۳ درجه بازیکنان در بین نیمه وقتی لباسشان را فشار می‌دادند بخاطر عرق کردن همینجوری آب می آمد. شرایط افتضاح بود و من نمی‌دانم چگونه در صورت بازیکنان نگاه کنم. هر کسی هم که می آید فقط قول و وعده و وعید دهد و هیچ اتفاقی نمی‌افتد. بازیکنان با قراردادهای  بسیار پایین به اینجا آمدند و با جان و دل کار می‌کنند و من فقط افسوس می‌خورم. زمین مسابقه هم بسیار چاله چوله دارد. تیمی که سال گذشته در لیگ برتر بوده باید چنین شرایطی داشته باشد؟ اینجا هیچ چیز وجود ندارد و با این شرایط و بچه ها شاهکار کردند. دست تک تک شان را می فشارم و به شرف و غیرت شان درود می فرستم که تا به اینجا اینگونه کار کردند.

سرمربی پارس در همین باره اضافه کرد: با تمام احترامی که برای تیم فجر قائل هستم اما در زمین خودمان آنها را دو بر صفر شکست دادیم و در شیراز هم مساوی کردیم دقیقا مقابل تیمی که می‌خواهد به لیگ برتر صعود کند. ما هوادارا را شکست دادیم اما به تیم ما اصلاً بهایی ندادند. تا چهار, پنج هفته پیش نیز مدعی بودیم ولی هیچ توجهی به ما نشد. حتی دادن پاداش و انگیزه را از ما دریغ کردند.

وی در مورد تقابل با مازیار زارع سرمربی ملوان که هردویشان بازیکنان سابق پرسپولیس هستند عنوان کرد: به مازیار هم خسته‌ نباشید می‌گویم او هم از جوان‌های بسیار خوبی استفاده کرد. میدان دادن به جوان شهامت میخواد. بعضی از مربی ها  فقط برای ۵ دقیقه و یا وقت کشی جوان به داخل زمین می فرستند ولی من دیدم که مازیار از جوان ها استفاده می کند و  من خودم هم این کار را می کنم مخصوصا اینکه پنجره تیم ما هم بسته بود. مازیار مربی جوانی است و دلش برای انزلی می‌تپد و من این را از قدیم می دانم و امیدوارم به او فرصت بدهند. تیم هایی که ریشه دار هستند نیاز دارند  مربی هایی مثل مازیار زارع و  پژمان نوری بالا سرشان باشد. فکر می‌کنم او هم در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. منلع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.