پایان جام حذفی برای بوشهری ها/ شاهین بوشهر ۰ نفت مسجدسلیمان ۰ (۳-۴ ضربات پنالتی به سود نفت)

شناسه خبر: 35552
تاریخ انتشار: 29 آذر 1400

 

بعد از حذف زودهنگام سایپا تهران به دست شاهین شهرداری بوشهر، این تیم حاضر در لیگ دسته اول فوتبال ایران به دنبال ادامه روند موفق خود در جام حذفی بود و آن‌ها امروز در مرحله یک شانزدهم نهایی باید به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌رفتند؛ وجه اشتراک دو تیم، وضعیت بحرانی به لحاظ مالی و حضور در جایگاه پانزدهم جدول بود. شاهینی‌ها در لیگ یک در موقعیت ۱۵ جدول هستند و نفتی‌ها در لیگ برتر چنین وضعیتی دارند.

با این‌حال مسابقه امروز در جام حذفی، فرصت برای کسب پیروزی و خروج موقت از بحران و رسیدن به جمع ۱۶ تیم برتر رقابت‌ها بود؛ دو تیم در نیمه نخست نمایش خوبی داشتند اما در رسیدن به گل ناکام بودند تا بدون گل مساوی نیمه اول بازی به پایان برسد.

البته این مسابقه حواشی هم داشت و اعتراضات شدید کادرفنی نفت مسجدسلیمان به سوت‌های داور مسابقه باعث اخراج مدیر رسانه‌ای نفتی‌ها از کنار زمین شد.

در نیمه دوم، هم حملات دو تیم راه به جایی نبرد تا ۹۰ دقیقه نبرد شاگردان قنبری و کمالوند بدون رد و بدل شدن گل به پایان برسد و برای تعیین تیم صعودکننده به جمع ۱۶ تیم برتر، بازی به وقت‌های اضافی کشیده شد.

در وقت‌های اضافی، شاگردان کمالوند موقعیت‌های بهتری برای گلزنی داشتند اما خط دفاعی شاهین به خوبی ایستادگی کرد تا در ۱۲۰ دقیقه نبرد تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجدسلیمان توپی از خط دروازه‌ها نگذرد و تکلیف تیم صعودکننده در ضربات پنالتی مشخص شود.

ضربات پنالتی در شرایطی دنبال شد که مسعود پورمحمد سنگربان نفتی‌ها درخشید و در نهایت این ضربات، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان موفق شد با نتیجه ۴-۳ به پیروزی برسد و به جمع شانزده تیم برتر جام حذفی صعود کند تا شاگردان کمالوند همچنان در گردونه رقابت‌ها باقی بمانند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.