تارتار عصبانی از برخی رفتارها در تبریز:چرا اینقدر توهین وفحاشی به ما شد؟!

شناسه خبر: 3592
تاریخ انتشار: 22 مهر 1396

به گزارش فوتبال بوشهر از میکسدزون ورزشگاه یادگار امام، تارتار که با تیمش صدرنشین لیگ است درباره تساوی مقابل تراکتور گفت: از اول فصل چنین بازی‌ای با این سرعت ندیده بودم. به هر دو تیم تبریک می گویم که فوتبال را خیلی زیبا بازی کردند و فکر می کنم هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند و تهاجمی و بی پروا بازی می کردند؛ فقط حیف که نه ما و نه تراکتوری ها موفق به پیروزی نشدیم و یک امتیاز نه به درد ما می خورد و نه آنها.

او درباره صدرنشینی تیم پارس هم گفت: ما هدفمان این است که جایگاه خوب برای سال اول داشته باشیم و بچه هایمان هم تا به اینجا خوب کار کردند. دوست داریم به این روندمان ادامه بدهیم و بتوانیم در کارمان تداوم داشته باشیم.

تارتار درباره غیبتش در نشست مطبوعاتی گفت: ما رفتیم دیدیم کسی نیست و الان می خواهم صحبت کنم و انتظار دارم که پخش شود. ما در این ورزشگاه ها فقط توهین می شنویم؛ مگر اینجا ایران نیست؟

او که از برخورد برخی هواداران در ورزشگاه ناراحت بود در این باره خطاب به فدراسیون فوتبال گفت: هواداران به داور، بازیکنان ما و همه توهین می کنند. مگر اینجا ایران نیست؟ چرا برخورد نمی شود؟! چرا وقتی هوادار ما بطری پرتاب می کند محروم می شود و همه شهرهای دیگر محروم می شوند. هم ما دشنام شنیدم و هم داور؛ جالب است ناظر بازی و داوری ترکی بلد نیست و متوجه نمی شود که چه توهین هایی می شود. من می فهمم و ترک هستم، من آذری زبان هستم و می فهمم چه خبر است. من این شهر را دوست دارم؛ ولی با هر هواداری که ناسزا می گوید باید برخورد شود.

در پایان این گفت و گو وقتی خبرنگاران از تارتار که چرا او دیر به نشست مطبوعاتی آمده او اینطور پاسخ داد: چون توهین و ناسزا شنیدم، ناراحت بودم؛ مگر من چقدر دیر آمدم؟ اگر دیر آمدم عذرخواهی می کنم؛ اما نباید چنین رفتاری از هواداران این شهر دیده می شد. من واقعا ناراحتم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.