مهدی قائدی :اشتباه کردم ،ببخشید! ۱۰۱ درصد حق با شفر است

شناسه خبر: 3615
تاریخ انتشار: 23 مهر 1396

مهدی قائدی در گفتگو با خبر ورزشی پیرامون اتفاقات رخ داده می گوید: حق ۱۰۱ درصد با شفر است. من اگر نیم درصد هم حق داشته باشم باید به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذارم و این کار را با جان و دل انجام می دهم. از شفر و باشگاه استقلال و همه بازیکنان بابت سوء تفاهم به وجود آمده عذرخواهی می کنم و امروز هم همان طور که شفر تصمیم گرفته بر سر تمرین امیدها حاضر می شوم.

او  در پاسخ به چرایی اتفاقات به وجود آمده گفت: من از اینکه بازی نکرده بودم ناراحت بودم و فکر می کنم این ناراحتی طبیعی بود چون استقلال را دوست دارم و دوست دارم در این شرایط به تیم کمک کنم. متاسفانه در رختکن ناراحتی ام را به گونه ای بروز دادم که سوء تفاهم به وجود آمد. من اصلا نیت دفاع از خود ندارم و تکرار می کنم حق ۱۰۱ درصد با شفر است و دوباره از او و همه استقلالی ها عذرخواهی می کنم اما این طور نبوده که پیراهن استقلال را به زمین بکوبم و بخواهم به پیراهن استقلال توهین کنم.

هافبک جوان استقلال  در مورداینکه روز گذشته از حضور در تمرینات منع شد هم می گوید: دیشب بدترین شب زندگی ام بود. تا صبح نخوابیدم. پیراهن استقلال را با جان و دل دوست دارم و برای رسیدن به آن چه سختی ها که نکشیدم. حالا بخواهم بیایم به پیراهن استقلال توهین کنم؟ اگر خبری هم در این زمینه به گوش تان رسیده یقین بدانید اشتباه بوده. متاسفانه واقعیت ها به گونه ی دیگر انعکاس داده شده است. حالا من خیلی به دنبال این ماجرا نیستم. اصل این بود که من باید خودم را کنترل می کردم و هیچ حرکتی انجام نمی دادم که در برای شفر ایجاد سوء تفاهم کنم.

قائدی در پایان گفت: من خود را در حد و اندازه ای نمی دانم که برای استقلال حاشیه ایجاد کنم. آمده ام در استقلال تا بزرگ شوم و برای رسیدن به این مهم باید سختی ها را به جان بخرم. شک ندارم شفر با من برخورد پدرانه ای خواهد داشت و خطایم را خواهد بخشید. من در ادامه مسیر به گونه ای رفتار خواهم کرد که برای هیچ کس سوء تفاهمی ایجاد نشود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.