قلعه نوعی :پارس جنوبی جم با برنامه تر از ما بازی کرد،من مقصر این شکست هستم

شناسه خبر: 3779
تاریخ انتشار: 29 مهر 1396

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: پارس جنوبی با برنامه‌تر از ما بازی کرد و بیشتر از ما دوید.

به گزارش فوتبال بوشهر ،  امیر قلعه‌نویی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: برای نتیجه معذرت خواهی می‌کنم و مقصر نتیجه تنها بنده هستم. به تیم حریف تبریک می گویم؛ با برنامه‌تر از ما بازی کردند و بیشتر از ما دویدند.

وی افزود: امروز چندان خوب نبودیم و ۳ توپ آمد و هر ۳ گل شد، ما بازیکنان را مقصر نمی‌دانیم اما در مجموع امروز ما خوب نبودیم و قدرت تاکتیکی تیم حریف بر ما بهتر بود. ۲ -۳ موقعیت ابتدای بازی داشتیم که اگر گل شده بود نتیجه شاید فرق می کرد.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چرا در حالی که در نقش جهان بازی کردند اما بازی چندان قابل قبولی را از خود نشان ندادند، خاطرنشان کرد: روز خوبمان نبود و بازیکنان هیچکدام آنطور که باید ظاهر نشدند. از تعویض‌هایمان انتظار بیشتری داشتیم، تیم حریف با انگیزه‌تر از ما بود و دوندگی بیشتری داشتند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چرا وقتی تیم حریف دفاع می کند از پشت محوطه جریمه شوت نزدند، تصریح کرد: زمانی که تیم دفاع می‌کرد سعی کردیم از کناره‌ها ارسال کنیم و در کل هر ایرادی گرفته شود درست است. پهلوان نیز به دلیل آمادگی که نداشت تعویض شد.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه مصدومیت‌هایی برای این تیم به وجود آمده چه میزان در نتایج این تیم تاثیر داشته، عنوان کرد: عدم حضور حدادی‌فر ضربه بسیاری به ما زد. به طور قطع در نیم فصل به دنبال تقویت تیم و به دنبال خرید پلی میکر خارجی با کیفیت هستیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.