عکس/ اولین گل لیگ برتری پورامینی و ادامه روزهای خوب کاپیتان

شناسه خبر: 3848
تاریخ انتشار: 01 آبان 1396
یکی از دلایل مهم صدرنشینی تیم پارس جنوبی جم در این فصل از بازی ها حضور بازیکنان زحمتکش و به اصطلاح فوتبالی ها کارگر در این تیم است که بی هیچ ادعایی می دوند و تلاش می کنند.
به گزارش فوتبال بوشهر، یکی از بازیکنان حسین پورامینی، کاپیتان تیم و بازیکن بومی است. کاپیتانی که در بازی با ذوب آهن هم یکی از خوب های تیمش بود چرا که یک پاس گل داد و یک گل زد.
حسین پورامینی که در گذشته بازیکن ایرانجوان بود و از مس رفسنجان به پارس جنوبی جم آمد فصل گذشته هم طراح حملات تیم پارس جنوبی جم در میانه ی میدان بوده و آنقدر خوب و بی حاشیه فوتبال کرد که در این فصل هم این ماموریت به او سپرده شده و انصافا تا به اینجای کار به خوبی از پس آن برآمده است.
به صحنه گلزنی امید سینک در بازی ذوب آهن توجه کنید،یک تکل کلاسیک از کاپیتان پارسی ها و پاس بی نقص وی به امید سینک باعث شد تا این بازیکن با تکنیک در موقعیت گلزنی قرار بگیرد.این در حالی است که پورامین وظیفه تدافعی تری نسبت به سالاروند دارد و معمولا جنگهای میانه میدان را باید انجام دهد اما سالنی باز برازجانی پارس جنوبی جم در ادامه روند خوب این فصل خود در بازی مقابل ذوبی ها یک پاس گل طلایی داد و البته موفق شد اولین گل لیگ برتری اش را به ثمر برساند.
حالا پورامینی وظیفه سنگین تری دارد و باید برای حفظ این جایگاه تلاش دوچندانی انجام دهد.پسر مودب و متین فوتبال بوشهر که بر خلاف خیلی ها بدون حاشیه برای رسیدن به رویاهایش تلاش میکند.
پارس جنوبی جم در ترکیب چند بازیکن بومی دیگر هم دارد که جزء خوب های پارس هستند. ابراهیم صالحی و علی دشتی… البته این خیلی جای تعجب ندارد به این خاطر که بوشهر یکی از مهدهای فوتبال ایران است و این انتخاب ها نشان می دهد مهدی تارتار در تیم بستن به نیروهای بومی استان هم توجه داشته که این توجه سبب شده تیم او با تعصب و با عرق فوتبال کند.
حال دیگر باید گفت نتایج تیم پارس جنوبی جم در این فصل از بازی ها اتفاق نیست. بلکه همه نتایج دستاوردهای تلاش بازیکنان در مستطیل سبز بوده. بازیکنانی چون حسین پورامینی که حتی می توانند مورد توجه کی روش هم قرار بگیرند. به خصوص که این تیم در اردوی قبلی تیم ملی حتی یک نماینده هم نداشته. مهدی تارتار چه فصل گذشته و چه این فصل در تیم بستن خوب عمل کرده که بهترین مثالش بهاء دادن به بازیکنانی چون حسین پورامینی بوده. بازیکنی که شاید خیلی معرف حضور نبوده باشد اما فوتبالش امروز کارگشا است و با این بازیکنان می توان آینده خوبی را برای پارس جنوبی جم متصور شد.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.