دلگرم پس ار تساوی مقابل ملوان :به فوتبال بچه ها بخصوص در ۲۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم افتخار میکنم/ مهمترین هدف من نگه داشتن ایرانجوان در لیگ است/ مشکلات زیادی داریم اما اکنون زمان انتقاد نیست!

شناسه خبر: 3860
تاریخ انتشار: 01 آبان 1396

غلام دلگرم سرمربی ایرانجوان بوشهر پس از بازی تیمش مقابل ملوان بندر انزلی گفت:همه تلاش ما برای کسب سه امتیاز این بازی بود اما همین یک امتیاز هم خوب است.

 

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از روزنامه پیام عسلویه سرمربی ایرانجوان در جمع خبرنگاران با بیان این جمله ادامه داد:فشرده بودن مسابقات تاثیر زیادی در امادگی ایرانجوان گذاشته و در این بازی هم تاثیر خود را گذاشت.۱۲ ساعت سفر زمینی با اتوبوس به سیرجان و کسب ان نتیجه خوب و ۱۲ ساعت بازگشت به بوشهر توان تیم ما را کم کرد.دو بازی سنگین در فاصله ۵ مقابل گل گهر و ملوانی که به مراتب از نظر بدنی اماده تر از حریف قبلی ما بود،کار را سخت کرد.

 

دلگرم تصریح کرد:متاسفانه با گل بدی که در نیمه اول دریافت کردیم،شکل تیمی ما را تغیر داد اما همین جا به فوتبال بچه ها مقابل ملوان افتخار می کنم.بخصوص در ۲۵ دقیقه ابتدای نیمه دوم و تا زمانی که به گل رسیدیم و این نوید روزهای خوبی را برای تیم من خواهد داد.در آینده با ارائه یک بازی تماشاگر پسند که نتیجه را هم به دنبال خواهد داشت ،این هواداران را شاد می کنیم.

 

سرمربی ایرانجوان با بیان اینکه مهمترین مسئله تیم ما امادگی بدنی بازیکنان است که با توجه به فشردگی بازی ها و البته کمبود برخی امکانات به مشکل برخورده ایم.ما نه تنها در نوک خط حمله بلکه در یکی دو پست دیگر هم نیاز به جذب بازیکن داریم اما فعلا نمی توانیم تا نیم فصلی بازیکنی را اضافه کنیم اما آنچه مهم است حرکت رو به جلو ایرانجوان است که من را امیدوار کرده است.

 

دلگرم در خصوص هواداران ایرانجوان گفت:یک خواهش از هواداران ایرانجوان دارم،فراموش نکنیم هم اکنون در انتهای جدول هستیم و باید پشت تیم و بخصوص بازیکنان جوان باشیم تا هر چه زودتر از این بحران خارج شویم.اکنون زمان انتقاد نیست و باید از تیم حمایت کرد چرا که اگر زمان را از دست دهیم شاید فرصتی برای جبران نباشد.

 

وی در خصوص بازی های جام حذفی تاکید کرد:برای من مهمترین هدف نگه داشتن ایرانجوان در لیگ دسته اول است،همان چیزی که مدیران باشگاه از من خواسته اند . در این مدتی که من اینجا کار کرده ام اتفاق جدیدی رخ نداده و بچه های همچنان برای یک ریکاوری ساده مشکل دارند،شاید برخی از بیرون فکرهایی کنند اما ماجرا همین چیزی است که من اعلام میکنم!

داشته های ما حال حاضر همین بازیکنان هستند که باید به فکر ارتقا سطح آنها باشیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.