متن قابل تامل پیشکسوت خوشنام باشگاه ایرانجوان :برای رضای خدا هم که شده سهام را واگذار کنید تا چرخ این باشگاه بچرخد !

شناسه خبر: 39293
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1402

ایرانجوان بوشهر باشگاه هفتاد و اندی ساله بوشهری که اکنون در رقابتهای لیگ دسته سوم حضور دارد روز جمعه باید نیم دوم مرحله نهایی را آغاز کند و این در حالی است که تیم بوشهری نتایج خوبی را در نیم فصل اول نگرفت.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر و طبق شنیده ها تیم بوشهری هنوز تمرینی نکرده تا فاجعه های تیمداری این باشگاه طی سالهای گذشته همچنان برقرار باشد .رسیدن پول طارمی از پورتو ،کمکهای سجاد مشایخ به عنوان کاپیتان سابق در ابتدای فصل انبوهی از بدهی ها را صاف کرد و حتی پیش پرداختهای قابل توجهی به برخی بازیکنان غیر بومی هم انجام شد که البته این شیوه پرداخت و دوگانگی مورد انتقاد واقع شد .

در همین حال حاج حسین وردیانی یکی از بزرگان باشگاه ایرانجوان که سابقه مدیریت در هیات فوتبال و اداره ورزش استان بوشهر را در کارنامه دارد در فضای مجازی پیامی قابل تامل را منتشر کرد.

بازیکن اسبق باشگاه ایرانجوان در این متن که ابتدای آن چند بیت شعر قرار گرفته از نام نیک و ماجرای واگذاری سهام و کلیه املاک این باشگاه سخن گفته است.

رسم دنیا درهمین است آنکه آمد رفتنی ست
بعدِ رفتن نام نیکت بر زبانها ماندنی ست

تا توانی خلق را ازخود مرنجان با سخن
آنکه بالاتر نشیند ، آخرش افتادنی ست

عمرو جانت گرچه عمر نوح هم باشد ولی
شیشه ی عمرگرانم عاقبت بشکستنی ست

ثروتت بند است برشب شهرتت با یک تبی
عاقبت ثروت به دست وارثان بسپردنی ست

دل مبند بر مال دنیا ، مالِ دنیا بی وفاست
خرقه ی زرهم بپوشی سیم و زرنابردنی ست

وی در آخر با این متن از سهامداران باشگاه ایرانجوان خواسته تا سهام خود را واگذار کنند .

با سلام خدمت همه ایرانجوانی های عزیز چه انان که درقید حیات هستند که خداوند متعال به آنان وخانواده هایشان سلامتی وطول عمر با عزت عنایت بفرماید انشاالله وچه آنان که رخ در نقاب خاک کشیده که خدایشان رحمت کند و با اولیا و صلحا همنشین باشند.
عزیزان ،دوستان خوب من که امروز خودرا سهام دار باشگاه میدانید ،یکبار هم که شده برای رضای خداوند بزرگ و شادی دل هواداران عزیز سرمایه های بزرگ باشگاه مردمی ایرانجوان بیایید سهام را به اداره کل تربیت بدنی به همراه کلیه املاک و اموال تحویل داده و هیچ کسی ادعای یک وجب از خاک این نهاد مردمی رانداشته باشیم تا انشالله دعای خیر همه مردم وعلاقه مند آن این باشگاه پشت سر خود وخانواده هایتان باشد.

شما نگران بعد ان نباشید همان خدایی که ۷۵سال پیش دردل عده‌ای جوان پاک نیت گذاشت که این تیم راتشکیل دهند همان خدا هم حافظ و نگهدارنده اش را تعیین می کند و اوست که دردل افراد متدین و امین می گذارد که چرخ ورزش این باشگاه رابه حرکت دراورند.
به امید روزهای خوش وباشگوه برای باشگاه مردمی ایرانجوان بندر بوشهر


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.