هفته هشتم لیگ یک / چادرملو ۱ پارس جنوبی جم ۲ / پارس در یزد پرواز کرد

شناسه خبر: 39745
تاریخ انتشار: 28 مهر 1402

پارس جنوبی‌جم بعد از ۴ هفته که در کسب برد ناکام مانده بود، توانست صدرنشین مسابقات را در خانه‌اش شکست بدهد.

 در یکی از دیدارهای حساس هفته هشتم لیگ دسته اول امروز در ورزشگاه شهید نصیری یزد چادرملو اردکان از پارس جنوبی جم میزبانی کرد که این بازی با برتری دو بر یک شاگردان امیدرضا روانخواه خاتمه یافت.

در این مسابقه جذاب و تماشایی دو تیم قدرتمند مقابل یکدیگر قرار گرفتند؛ بعد از روند متعادل بازی در دقیقه ۴۰ علی خدادادی بازیکن سابق چادرملو با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه دروازه تیم سابق خود را با پیراهن پارس جم باز کرد. چند دقیقه بعد محمدرضا مسلمی جاوید که به عنوان بازیکن تعویضی بعد از مصدومیت یار هم تیمی خود وارد زمین شده بود، دروازه پارس جنوبی را باز کرد.

در نیمه دوم پارس جنوبی علیرضا خدابخشی روی یکی از معدود موقعیت‌های گلزنی خود به گل دوم در دقیقه ۴۹ رسید. زنبورهای جمی که با اخراج علیرضا خدابخشی حدود ۲۵ دقیقه ده نفره بازی کرده بودند، فشار زیادی را در دقایق پایانی تحمل کردند اما دفاع جانانه آنها و بی دقتی مهاجمان چادرملو مانع از باز شدن دروازه‌شان شد.

در نهایت پارس جنوبی که طی چهار هفته گذشته تنها یک امتیاز دشت کرده بود، با نتیجه دو بر یک بردی خوب را مقابل صدرنشین کسب کرد و جمع امتیازات خود را به ۱۳ رساند تا دوباره جزو مدعیان صعود شمرده شود.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.