تارتار: بیش از حد در شهر جم مهمان‌نواز شده‌ایم!/ کی‌روش و برانکو تاثیر زیادی در فوتبال ما دارند

شناسه خبر: 4138
تاریخ انتشار: 08 آبان 1396

امروز ۸ آبان ا ز سوی فیفا به عنوان روز مربی اعلام شده به همین مناسبت با مهدی تارتار یکی از جوان‌ترین و موفق‌ترین مربیان حال حاضر لیگ برتر گفت‌وگویی در مورد این روز انجام داده‌ایم، تیم پارس جنوبی با هدایت این مربی اکنون صدرنشین لیگ برتر است.

فارس: امروز از سوی فیفا به عنوان روز مربیان نامگذاری شده است.

ـ من این روز را به همه مربیان تبریک می‌گویم به خصوص مربیانی که در زمانی که بازی می‌کردم برایم زحمت زیادی کشیدند و از همه آنها ممنونم. امیدوارم سایه آنها همیشه بالای سر ما باشد. مربیان نقش مهمی در فوتبال کشورمان دارند و در رشد و پرورش بازیکنان فوتبال از نظر اخلاقی و فنی زحمت زیادی می‌کشند. امیدوارم همچنان شاهد پیشرفت مربیان خوب کشورمان باشیم.

فارس: چه کسی شما را وارد جرگه مربیان کرده است؟

ـ محمدحسن انصاری‌فر مدیرعامل باشگاه راه‌آهن نقش مهمی در مربی‌گری من داشت، زمانی که من بازیکن بودم ایشان حکم سرمربی‌گری را برای من زدند و از ایشان ممنون هستم و او من را به فوتبال کشور به عنوان مربی معرفی کرد.

فارس: شما با دستیارانتان چه رفتاری دارید؟

ـ آنها دستیار من نیستند همکاران من در کادر فنی پارس جنوبی هستند. همواره به آنها می‌گویم نفر اول و دوم نداریم همه ما یک تیم هستیم و برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنیم.

فارس: نظر شما در مورد حضور مربیانی مثل کی‌روش در فوتبال ایران چیست؟

ـ مربیانی مثل کی‌روش و برانکو تأثیر زیادی در فوتبال ما داشتند و باعث می‌شوند که مربیان ایرانی هم بیش از گذشته پیشرفت کنند. مربیان نسل جوان ما اکنون به دنبال به روز شدن هستند و علم روز فوتبال را دنبال می‌کنند. حضور چنین مربیانی هم به پیشرفت مربی‌گری در ایران کمک می‌کند.

فارس: ساعت ۱۵:۳۰ باید روز پنج‌شنبه به مصاف سپیدرود بروید، یعنی در  اوج گرما.

ـ بله، از اینکه روز مسابقه‌مان تغییر کرد تعجب می‌کنم و جالب این است که ساعت بازی ما هم عقب آمد و ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر شد. وقتی علت را پرسیدیم گفتند به خاطر ساعت پرواز برگشت تیم مهمان این زمان را انتخاب کرده‌ایم، انگار ما در شهر جم بیش از اندازه مهمان‌نواز شده‌ایم. خیلی صحبت‌ها دارم که در حال حاضر آنها را بیان نمی‌کنم و می‌خواهم تمرکزم روی مسائل فنی باشد  اما انتظار دارم عدالت برای همه تیم‌ها رعایت شود


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.