خطیب سرپرست پارس جنوبی جم:سپیدرودی‌ها با حرف‌های خنده‌دار به دنبال توجیه باخت سنگین هستند!

شناسه خبر: 4293
تاریخ انتشار: 13 آبان 1396

عبدالرحیم خطیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اظهارات علی بهارمست سرپرست تیم سپیدرود مبنی براینکه تارتار تماشاگران پارس جنوبی را تحریک کرده و اینکه پارس جنوبی از امکانات مالی دولتی برخوردار است، گفت:  تمرکز مهدی تارتار سرمربی تیم ما روی تیم و مسائل فنی است و اینکه بگوییم تارتار تماشاگران را تحریک کرده یک حرف غیر واقع‌بینانه است. ما در شهر جم بهترین پذیرایی و میهمان‌نوازی را از تیم‌های میهمان انجام می‌دهیم. آقای بهارمست را خودم با خودروی شخصی‌ام برای خرید در شهر به این طرف و آن طرف بردم. واقعاً نمی‌دانم چه بی‌احترامی به تیم سپیدرود شده است؟! ما بهترین امکانات تیم میهمان می‌دهیم در حالیکه بازیکنان تیم پارس جنوبی شب بازی در خانه‌هایشان در شهر جم حضور دارند و تیم ما به اردو نمی‌رود.

وی افزود: اگر دعوت مهدی تارتار از تماشاگران برای حضور در ورزشگاه تحریک تماشاگران تلقی می‌کنند که دیگر نمی‌دانم چه بگویم. من و سایر اعضای کادر فنی تیم پارس جنوبی و همچنین تمامی تیم‌ها معمولاً تماشاگران‌شان را برای حضور پرشمار و پرشور در ورزشگاه‌  در مصاحبه‌هایشان دعوت می‌کنند. اما سؤال اینجا است آیا یک مورد بی‌ادبی به تماشاگران تیم سپیدرود انجام شده است؟ تمامی فیلم بازی موجود است تماشاگران پارس جنوبی مردمانی با فرهنگ هستند و به هیچکدام از تیم‌های میهمان بی‌احترامی نمی‌کنند البته طبیعی هست بعداز باخت سنگین ۳ بریک مسئولان سپیدرود بخواهند ضعف فنی شان را با پرداختن به مسائل خنده دار توجیه کنند،اگرتوپ های ما گل م‌یشد شکست سنگین تری مقابل ما متحمل می شدند.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی  گفت:‌ اگر تارتار در شهر رشت گفته به او برف زده‌اند حرفی درستی گفته به هر حال ما در شهر جم به خوبی از میهمان پذیرایی کرده‌ایم و تماشاگران ما هم بی‌انضباطی و بی‌ادبی به تیم میهمان نکرده‌اند. این فرهنگ بالای مردم فوتبال‌دوست شهرجم است که در همه بازی‌ها آن را به نمایش می‌گذارند.

خطیب با اشاره به اظهارات بهارمست در مورد بودجه پارس جنوبی گفت: این رفتار غیر حرفه‌ای است که مثلاً من بخواهم در مورد مسائل مالی باشگاه دیگری اظهارنظر کنم و در مورد بودجه سپیدرود صحبت کنم. هر باشگاهی بودجه و شرایط خاص خودش را دارد. بهارمست حق اظهارنظر و دخالت در مسائل تیم ما را ندارد. با صحبت‌های اینچنینی نمی‌توانند تیم ما را به حاشیه ببرند ما فقط ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و پاداشی هم به بازیکنان پرداخت نکرده‌ایم  ولی بازیکنان با تعصبی مثال زدنی به کارشان ادامه می‌دهند و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.  ضمن اینکه من باید از کادر فنی به خصوص مهدی تارتار، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی، مهندس یوسفی مدیرعامل منطقه ویژه و تماشاگران خونگرم‌مان بار دیگر تشکر کنم.

سرپرست تیم پارس جنوبی با انتقاد از غیبت نظر محمدی در نشست خبری پیش از بازی گفت: بهارمست به جای دخالت در امور تیم‌های دیگر بهتر است که سرمربی خود را برای نشست خبری پیش از بازی می‌آورد نه اینکه نظر محمدی به بهانه دندان درد و جراحی دندان در نشست خبری حاضر نشود و بعد شب در یکی از رستوران‌های شهر جم حاضر می‌شوند.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.