محسن فروزان:پرسپولیس در جم طرفداری ندارد،استقلالی ها از من خواستند بهترین باشم!

شناسه خبر: 4837
تاریخ انتشار: 02 آذر 1396

محسن فروزان درباره شرایط تیمش در فاصله دو روز مانده به دیدار با پرسپولیس، انگیزه خود برای این بازی، شانس دعوتش به تیم ملی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

هیچی در فوتبال نیست که بازنده نشود

هیچ تیمی در فوتبال وجود ندارد که هرگز بازنده نشود. ما نیز بازی قبل را مقابل فولاد واگذار کردیم؛ اما هیچ چیزی را از دست نداده‌ایم و تجربه خوبی برایمان شد تا بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم. از این پس باید از اشتباهات درس بگیریم و محکم‌تر وارد زمین شویم. بازی با فولاد را فراموش کردیم و حالا تمام توان خود را روی دیدار مهم روز شنبه با پرسپولیس گذاشته‌ایم.

 

هر وقت باختیم، با توان بیشتر بازی کردیم

تیم ما هر وقت بازی را باخته مسابقه بعدی با انگیزه دو برابر به میدان رفته است. در دیدار با نساجی ما شکست خوردیم؛ اما دیدید که بازی بعدی با استقلال را عالی کار کردیم و پیروز شدیم حالا هم که از فولاد شکست خوردیم، مقابل پرسپولیس با توان بیشتری وارد مسابقه می‌شویم.

 

هرگز سر هم تیمی هایم داد نمی زنم

همه بازیکنان پارس جنوبی بهترین رفقای من هستند و هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم سر آنها داد بزنم. با این حال چون دروازه‌بان هستم و باید نفرات را راهنمایی کنم به خاطر شلوغی استادیوم مجبورم کمی با صدای بلند صحبت کنم. از تمام بازیکنان و بخصوص مدافعان تشکر می‌کنم که به من کمک زیادی انجام می‌دهند. اگر اکنون من به گواه کارشناسان جزو بهترین گلرهای ایران هستم به خاطر زحمت هایی است که این عزیزان می‌کشند.

 

بازی با پرسپولیس ۶ امتیازی نیست

بازی با پرسپولیس هم یک مسابقه سه امتیازی است. خیلی ها می گویند این بازی ۶ امتیاز دارد؛ اما اینطور نیست و برای ما فرقی نمی‌کند که مقابل چه حریفی بازی می‌کنیم. هیچ انگیزه خاصی برای این بازی نداریم و با همان انگیزه‌ای که همه مسابقات را شروع کردیم به میدان می‌رویم، برای ما سه امتیاز مهم است که امیدوارم به آن برسیم.

 

 

تارتار برگ برنده ما است

مهدی تارتار در طول هفته گذشته فیلم بازی‌های پرسپولیس را به طور دقیق آنالیز کرده و شناخت خیلی خوبی از پرسپولیس داریم. ما نقاط ضعف آنها را می‌دانیم، نقاط قوتشان را هم می‌شناسیم؛ اما در طول هفته با تاکتیک‌های به روز مهدی تارتار جوری کار کرده‌ایم که بتوانیم برنده مسابقه باشیم. قطعا برگ برنده تیم ما در بازی با پرسپولیس مهدی تارتار است.

 

حق اشتباه مقابل پرسپولیس ندارم

من دروازه‌بان هستم و جای اشتباه ندارم. به هر حال برای ما استقلالی‌ها دیدار با رقیب دیرینه مهم است. در بازی شنبه نیز امیدوارم خدا کمکم کند تا با تصمیم‌های درست و بدنی آماده جلوی ضربات بازیکنان حریف بایستم و دروازه‌ام را بسته نگه دارم. خوب می‌دانم حق اشتباه ندارم و امیدوارم با عملکرد خوب تماشاگران خودی را خوشحال کند.

 

استقلالی ها از من خواستند بهترین باشم

در روزهای گذشته بسیاری از استقلالی‌ها پیغام دادند و از من خواستند تا بهترین بازی‌ام را جلوی پرسپولیس انجام دهم. امیدوارم اینطور باشد، ضمن اینکه من یک مربی دروازه‌بان‌های به روز دارم. حسین اینانلو مربی گلرهای پارس جنوبی با تمرین‌های خوب و به روزی که برایم در نظر می‌گیرد شرایط بدنی خوبی را برایم مهیا کرده و به خاطر تجربیاتی که در اختیارم قرار داده از او تشکر می‌کنم.

 

پرسپولیس در جم طرفدار زیادی ندارد

در جم ۹۰ درصد مردم اول طرفدار پارس جنوبی و سپس استقلالی هستند و به همین خاطر پرسپولیس طرفدار خاصی در این شهر ندارد، مگر اینکه از شهرهای دیگر به جم بیایند. برانکو هم از جو ترسناک استادیوم جم باخبر است و این را در مصاحبه‌هایش گفته است، امیدوارم هواداران به معنای واقعی یار دوازدهم بودن را تعریف کنند.

 

روزی کی روش حقم را می دهد

در ماه‌های گذشته از دید رسانه‌ها و کارشناسان جز بهترین دروازه‌بانان لیگ‌برتر بودم و خودم تصورم این است که باید به تیم‌ملی دعوت شوم. از سوی دیگر کی‌روش آدمی است که بهترین‌ها را به تیم‌ملی دعوت می‌کند، من به تلاشم ادامه می‌دهم و امیدوارم کی‌روش که صددرصد بازی پارس جنوبی و پرسپولیس را می‌بیند را راضی کنم و دل او را به دست آورم. شک ندارم در آینده کی‌روش حق من که دعوت به تیم‌ملی است را می‌دهد.

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.