علی دشتی:ما تا یک هفته صبر می کنیم؛آنوقت تصمیم میگیریم/ تیمی خوبی داریم نباید بگذارند به سرنوشت شاهین بوشهر دچار شویم!

شناسه خبر: 5361
تاریخ انتشار: 18 آذر 1396

بازیکنان پارس جنوبی امروز آخرین روز تعطیلشان را سپری کرده و از فردا تمریناتشان را برای نیم فصل دوم آغاز می کنند. علی دشتی وینگر راست پارس جنوبی یکی از ستاره های تیمش در نیم فصل اول بوده است. دشتی یکی از بازیکنان جوان و بومی تیم پارس است که توانست در موفقیت تیمش نقش بازی کند. او که شماره ۷ پارس جنوبی را به تن می کند درباره شرایط اینروزهای خودش و تیمش گفت:« فعلا که خانه هستم و از فردا تمریناتم را با تیم شروع می کنم. اوضاع تیم هم خوب است و فقط مشکلات مالی وجود دارد.» دشتی درباره اینکه برخی از مسئولان مانند نماینده شهر جم در مجلس ، فرماندار و دیگر مسئولان در تلاش برای حل مشکل مالی این تیم هستند گفت:« بله اتفاقا خانم الماسی نماینده مردم جم در مجلس چند شب پیش به منزل ما آمدند و گفتند که مشکلات مالی تیم در این هفته حل می شود.»

وینگر راست پارس جنوبی در ادامه گفت:« واقعیت این است که من هم مثل دیگر بچه ها پیشنهاداتی از دیگر تیم ها داریم. واقعیت این است شرایط به گونه ای است که نمی توان بدون پول ادامه داد. البته باشگاه ۳۰ درصد اولیه را به بازیکنان داده است؛ اما قراربود پاداش و ۳۰ درصد دیگر هم قبل از پایان نیم فصل بدهند که تا الان نداده اند.»

دشتی همچنین اضافه کرد:« ما تا یک هفته صبر می کنیم؛ اما اگر اتفاقی نیفتد مجبور هستیم به پیشنهاداتی که داریم فکر کنیم.»

شماره ۷ تیم پارس در ادامه درباره بازی های خوب این تیم در نیم فصل اول گفت:« همه در نیم فصل اول بازی های خوبی از پارس جنوبی دیدند. برخی می گفتند تیم دارد اتفاقی نتیجه می گیرد؛ اما بعدا فهمیدند اینگونه نیست. حتی دو باختی که در بازی های آخر به دست آوردیم کاملا از روی بدشانسی بود. به خصوص مقابل پرسپولیس که می توانستیم برنده بازی باشیم.»

یکی از بهترین های نیم فصل اول لیگ مدتی را به خاطر مصدومیت دور از میادین بود. او در این باره گفت:« یک مدتی مصدوم بودم و سه چهاربازی تیم را از دست دادم. خداراشکر تیم ما خوب است و نبود یک بازیکن در آن به چشم نمی آید.»

او افزود: «تیم خوبی داریم، مسئولان نباید بگذارند پارس جنوبی به سرنوشت شاهین بوشهر دچار شود. فوتبال استان دوباره با پارس جنوبی زنده شده و اسم شهر جم در تمام کشور شناخته شده است. فوتبال توانست به پیشرفت و شناخته شدن شهر کمک کند. ما که اهل این منطقه هستیم، تمام آلودگی های حاصل از کارهای صنعتی را در اینجا تحمل می کنیم و به نظر باید به خاطر تمام این چیزها یک درصدی را به فوتبال این شهر اختصاص بدهند تا لااقل موجب دلخوشی مردم شود.»

علی دشتی در آستانه ۲۴ سالگی است. او فوتبالش را از لیگ سه و از تیم توحید بوشهر شروع کرد، به ایران جوان رفت و سپس در سالی که پیکان در لیگ یک بود همراه این تیم به مقام قهرمانی رسید و به لیگ برتر آمد. خودش در این باره گفت:« ما با مربیگری آقای مرزبان در لیگ یک با پیکان قهرمان شدیم؛ اما بعد از اینکه آقای جلالی آمد فقط تعدادی از بازیکنان را نگه داشت و ما هم از تیم جدا شدیم.» او درباره پست بازی اش گفت:« من در پیکان دفاع راست بودم؛ اما از وقتی با آقای تارتار کار کردم به وینگر راست آمدم. خودم این پست را دوست دارم و از آقای تارتار ممنونم چرا که فوتبال من را زنده کرد. من به شخصه به آقای تارتار مدیون هستم.» دشتی در ادامه درباره اهداف پارس جنوبی در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر هم گفت:« هدفمان در نیم فصل دوم این است که سهمیه آسیا بگیریم. هوادارانمان هم همین را می خواهند و از ما انتظار قهرمانی ندارند، هرچند ما بیخیال قهرمانی هم نمی شویم و تا آخرین لحظه برای آن می جنگیم.»

 

منبع:ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.