تارتار، سه بازیکن تیمش را نخواست!یارگیری پر سر و صدا یا همان فضای آرام در پیش است؟

شناسه خبر: 5874
تاریخ انتشار: 10 دی 1396

مایکل اومانیا،فرشاد سالاروند و ارسلان مطهری سه بازیکن با تجربه پارس جنوبی جم از جمع بازیکنان این تیم جدا شدند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر به نظر می رسد مهدی تارتار سرمربی موفق جمی ها در نیم فصل اول از این سه بازیکن نام آشنای تیمش راضی نیست و شاید نیمکت نشینی های مکرر آنها در بازیهای ابتدای فصل باعث شده تقاضای دریافت رضایت نامه کرده و راهی تیمهای دیگر شوند.

 

مایکل اومانیا مدافع پر سن و سال و ۳۵ ساله کاستاریکایی که همگان با حضورش در پرسپولیس با وی آشنا شدند  و بعد از چند هفته به جمع شاگردان تارتار اضافه شد.بازی های بلند مدت ملی که اومانیا در پیش داشت و شاید هم عملکرد فنی وی باعث شد تا تارتار کم و بیش از وی استفاده کند اما بازی مقابل پیکان گویا آخرین بازی مدافع جمی ها بود !

 

فرشاد سالاروند هافبک موفق فصل گذشته استقلال خوزستان که با کلی سر و صدا به پارس جنوبی جم پیوست نتوانست آنچنان که باید و شاید خوب کار کند و همواره زیر سایه حسین پورامینی و میثم نقی زاده قرار گرفت.سالاروند که با قیمت نسبتا بالایی ابتدای فصل در بورس نقل و انتقالات قرار گرفت هیچگاه به عنوان یک مهره قابل اتکا در افکار سرمربی خود جا نگرفت.

 

ارسلان مطهری دیگر بازیکنی بود که گفته می شود در آستانه فسخ قرارداد قرار گرفته و از جم خارج می شود.مهاجم فصل گذشته نفت تهران که یکی از ستاره های تیم علی دایی هم بود نتوانست توقعات را برآورده کند ! این مهاجم بلند بالا که حتی فضای معاوضه وی هم با چند تیم لیگ برتری شنیده شد به احتمال فراوان راهی سایپا می شود.

 

گفته می شود سالاروند راهی فولاد خوزستان می شود و حتی زمزمه حضور یک ملی پوش با تجربه و سابق پرسپولیس در خط دفاع پارس جنوبی جم هم شنیده شده است!


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.