لیگ برتر جوانان استان/ پاس بندرسازان قهرمانی زودهنگام را جشن گرفت

شناسه خبر: 6017
تاریخ انتشار: 17 دی 1396

مرتضی خضری: در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال جوانان استان بوشهر تکلیف قهرمان مشخص شد. در این هفته پاس بندرسازان گناوه به میدان نرفت ولی حکم قهرمانی به نام این تیم ثبت شد. پاس بندرسازان میزبان توحید آبدان بود ولی تاجیک و شاگردانش حاضر به انجام بازی نشدند تا پاس در دو هفته مانده به پایان لیگ عنوان قهرمانی را به دست آورد. در دیگر دیدارهای این هفته کارگر بنه‌گز ۲ بر ۱ پارس برازجان را شکست داد و فجر صبا بوشهر بازی ۲ بر صفر باخته را در مقابل پیکان دیر به ۳ بر ۲ تبدیل کرد. پیروزی برازجان هم زحمت سفر به جم را نکشید و سه بر صفر بازنده شد.

نماینده گناوه در این فصل از مجموع ۱۶ بازی با سیزده برد و سه مساوی عنوان قهرمانی را به دست آورد. این تیم تا این هفته بهترین خط حمله و دفاع را هم در اختیار دارد. خط آتش پاس بندرسازان با رهبری سیدامیرحسین موسوی ۴۳ بار دروازه حریفان را باز کرده است. در خط دفاعی هم با ۷ گل بهترین عملکرد را دارد. سیدامیرحسین موسوی بهترین گلزن مسابقات است. موسوی با ۱۶ گل در جدول گلزنان پیشتاز است.

پاس بندرسازان گناوه در دو هفته مانده به پایان لیگ برتر جوانان استان بوشهر با فاصله هشت امتیازی نسبت به کارگر بنه‌گز از دسترس این تیم خارج است.

پاس که زیرمجموعه شرکت بندرسازان گناوه است به وسیله این شرکت حمایت شد. عبدالحسین خدری به عنوان مدیرعامل این مجموعه تلاش زیادی برای موفقیت این تیم انجام داد. غضنفر سلیمی مدیر اجرایی شرکت تعاونی بندرسازان در طول فصل به صورت مستقیم عملکرد قسمت ورزشی را زیر نظر داشت.

دو تیم فوتبال بلد پارس برازجان و کارگر بنه‌گز در ورزشگاه تختی برازجان به دیدار هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود کارگر به اتمام رسید. در نیمه نخست این دیدار ضربه آزاد رضا اختر شهر را مهدی اعتمادیان با سر به گل تبدیل کرد. در آغاز نیمه دوم کارگر به گل دوم هم رسید. سانتر خضر کرمی کاپیتان کارگر به رضا اختر شهر رسید و این بازیکن گل دوم را برای کارگر به ثمر رساند. بعد از این گل شاگردان موسوی تلاش زیادی برای جبران نتیجه کردند اما تنها یک بار موفق به گل‌زنی شدند. سینا دهدار تنها گل میزبان را در این دیدار به ثمر رساند.

سیدعلی سیاسی در درون دروازه پارس یکی از بهترین‌های این بازی بود. حمیدرضا دهقان و علیرضا حیدری هم در این بازی تاثیرگذار نشان دادند.

خضر و حسین کرمی در کارگر بنه‌گز بهتر از دیگر بازیکنان بودند.

***

پیکان دیر در بوشهر بازی را توفانی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. علیرضا دردان و علیرضا احمدی در همان بیست دقیقه نخست پیکان را پیش انداختند. بازیکنان پیکان بعد از گل دوم شادابی دقایق نخست را تکرار نکردند. این تیم در همان نیمه نخست دو بار تسلیم شد. ابتدا امیر کرمی فاصله را کم کرد و قبل از سوت پایان حمید آل‌خمیس پایه‌گذار گل دوم شد. حرکت این بازیکن در درون محوطه جریمه پیکان با خطا متوقف شد و داور نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان داد. این ضربه را علیرضا اسماعیلی به گل تبدیل کرد. در نیمه دوم وقتی علیرضا دردان کاپیتان پیکان اخراج شد شاگردان میرزایی در مقابل حملات فجر مقاومت نکردند و با ضربه اسماعیلی گل سوم را هم دریافت کردند.

محمدحسین خاتمی در تیم پیکان بهتر از دیگران عمل کرد. خاتمی دو پاس گل داد.

در فجر هم ال‌خمیس و امیر کرمی بهتر از دیگران عمل کردند.

 

منبع:پاس خبر


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.