هفته بیستم لیگ برتر بزرسالان استان/ صفری با ۱۵ گل جولان می دهد

شناسه خبر: 6353
تاریخ انتشار: 27 دی 1396

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر نمره خط حمله تیم‌ها بیست بود. در این هفته ۲۵ بار توپ از خط دروازه‌ها گذشت. صفا دیر تنها تیمی بود که در این هفته موفق به گلزنی نشد. در این هفته جدول گلزنان متحول شد. عباس صفری با سه گلی که در مقابل سیراف به ثمر رساند با ۱۵ گل در صدر قرار گرفت. امید آژینه هم در مکان دوم خود را به عقیل ربیعه رساند. ربیعه به دلیل مصدومیت دو هفته را از دست داده است. محمد دهقان هم در این هفته هت‌تریک کرد و ۹ گله شد. علی شاکر درگاه هم از بازیکنان سه گله این هفته بود. این بازیکن هم قهرمانی را از سپاهان بوشهر گرفت و هم وحدت را از سقوط زود هنگام نجات داد.

جدول گلزنان در پایان هفته بیستم

۱۵گل

عباس صفری(شاهین بندر عامری)

۱۱گل

عقیل ربیعه (سیراف کنگان)-امید آژینه ( شاهین چغادک)

۹گل

میلاد دریانورد و محمد دهقان (شاهین بندر عامری)-علی جامعی( سپاهان بوشهر)

۸گل

علی‌رضا امیری نسب(امید گناوه)عبداله گلاب نیا (پرسپولیس دیلم)

۷گل

محمد حیدری (شاهین بندر عامری)

۶گل

رسول پولادی و مهران زنده‌بادیان( سپاهان بوشهر)

۵گل

 مسعود برفی و سعید عرب‌زاده (امید گناوه)– بهنام شریفی‌پور و حمید فرد ( وحدت دویره)موسی رحمت (شاهین بندر عامری)

۴ گل

مصطفی نصاری و امید ربیعه(سیراف کنگان)مجتبی محمدی و علی کاظم‌پور(آریاخورموج)–علی علوی(پرسپولیس دیلم)-محمد بناری و رضا اسماعیل پور( پرسپولیس نوین برازجان)– عباس صادقی، علی صادق‌نژاد و وحید پیش‌بین(جام جم جم)-حسین افشان مهر( سپاهان بوشهر)-علی شاکر درگاه (وحدت دویره)

۳گل

محسن شادکام و عیسی حجری (پرسپولیس دیلم)امید حیدری( شاهین چغادک)– بهادر عباسی و مصیب بهامین   (جام جم جم)-نصراله رحیمی و علی نصار (سیراف کنگان)-حسین محمودی و کاظم ملک‌زاده ( سپاهان بوشهر)-مهدی احمدی(صفا دیر)– رضا فرهمند (شاهین بندر عامری)-حسین معلم برازجانی( پرسپولیس نوین برازجان)

۲گل

رضا منصوری و حمید عرب‌زاده (امید گناوه)- مجتبی اکبری و مهران کشاورز (پرسپولیس دیلم) اسحاق چوری، مسعود خیاط، غلامعباس سماچی و عبدالرحیم بشیری (سیراف کنگان) سیدمحمدطاهر قاهری، علی غلامی، عباس کمالی و طالب عسکری نژاد (صفا دیر)امین اله کهن، عنایت‌اله رزمجو و محمدرضا احمدی(آریاخورموج)-میثم بهامین و سید علی موسوی(جام جم جم) محسن بجلی و مهدی پودری( وحدت دویره)-سید مهدی امینی،ناصر قائدی و علی عابدی(نصر سردار بردخون)محمود کارگر و علیرضا زایر ابراهیمی ( شاهین چغادک)-فرهاد سعیدی و رضا حسینی( سپاهان بوشهر)–محمد اندرزگو، یاسین گرامی و محمد بلحاجی( پرسپولیس نوین برازجان)

 

منبع:پاس خبر / مرتضی خضری


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.