وزیری با استعفای دلگرم مخالفت کرد، او تیم ما را نجات میدهد

شناسه خبر: 6821
تاریخ انتشار: 11 بهمن 1396

مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر معتقد است که سرمربی این تیم می‌تواند نتایج خوب گذشته را تکرار کند

غلامرضا دلگرم پس از شکست ۲ بر صفر ایرانجوان بوشهر مقابل ماشین‌سازی، از هدایت تیم بوشهری استعفا کرد که امروز (سه‌شنبه) با این استعفا مخالفت شد.

علی وزیری مدیرعامل باشگاه ایرانجوان در این خصوص به تسنیم گفت: استعفای رسمی به ما ارائه نشده بود، اما بحثی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ایجاد شد و تماشاگران شعارهایی سر دادند. فشار روحی روی دلگرم وجود داشت، اما او مربی باتجربه‌ای است و فکر می‌کنم بتواند از پس این فشارها بربیاید. تماشاگر هم از چهار شکست متوالی ناراحت می‌شود و انتظار دارد تیم به پیروزی برسد.

وی با اشاره به نگران‌کننده بودن نتایج ایرانجوان و نزدیک شدن این تیم به سقوط به لیگ دسته دوم اظهار داشت: نیم‌فصل دوم را با سه بازی سخت متوالی آغاز کردیم و انتظار نداشتیم در این بازی‌ها به پیروزی دست یابیم.

مدیرعامل باشگاه ایرانجوان در پاسخ به این پرسش که آیا سرمربی این تیم می‌تواند ایرانجوان را از سقوط به لیگ دسته دوم جدول نجات دهد یا خیر، عنوان کرد: این اتفاقات پیش‌تر برای دلگرم رخ داده و فکر می‌کنم می‌تواند این اتفاق را رقم بزند. فردا جلسه‌ای با دلگرم داریم و اگر بخواهد، کادر فنی را تقویت خواهیم کرد/ تسنیم


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.