رضاییان پس از انتخاب شدن به عنوان مدیر اخلاق سال:این عنوان متعلق به همه استان است،هدف کسب سهمیه آسیا

شناسه خبر: 7730
تاریخ انتشار: 07 اسفند 1396

مدیر عامل پارس جنوبی در نهمین دوره همایش فرزندان آفتاب به عنوان مدیرعامل اخلاق مدار در سال ۹۶ انتخاب شد.

 

بهرام رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی روز دوشنبه و طی مراسمی به عنوان مدیرعامل اخلاق مدار کشور در سال ۹۶ انتخاب شد. او در رابطه با این انتخاب گفت:« این عنوان متعلق به وزارت نفت،شرکت ملی نفت، هواداران و منطقه ویژه پارس جنوبی است ،مردم استان استان بوشهر و نه تنها در بحث مدیریت بلکه در بحث هواداران در این فصل مساله اخلاق را مدنظر قرار دادیم. نه در شعار بلکه در عمل ما همواره اخلاق را مدنظر داشته ایم و این انتخاب وظیفه مان را از این پس بیشتر و دشوارتر می کند.» اوافزود:« در لیگ یک هم که بودیم تمام تلاشمان بود که اخلاق را رعایت کنیم هرچند در این مدت خیلی بی اخلاقی ها به ما شد. اما ما چون ورزش را پاک می دانستیم نه فقط در فوتبال که در ووشو و فوتبال ساحلی هم فعالیت هایمان را با رعایت مسایل اخلاقی پیگیری کردیم و توانستیم باعث خوشحالی مردم بوشهر و جم شده و کاری کردیم که رسانه ها به موضوع پارس جنوبی توجه داشته باشند.»

مدیرعامل پارس جنوبی درباره مشکلات مالی این باشگاه گفت:« در این مورد بارها صحبت کرده ایم. ما از خیلی از تیم ها درپرداخت هایمان جلوتر هستیم. از طرف دیگر همه فوتبال ایران مشکل مالی دارند و این به خاطر مصوبه مجلس است که تیم های حرفه ای شامل بودجه های دولتی نمی شوند. ما سال گذشته توانستیم پول ها و پاداش ها را پرداخت کنیم و امسال هم دنبال این هستیم که تعهد اخلاقی و حرفه ای مان را عمل کرده و از آن شانه خالی نمی کنیم.»

پارس جنوبی در نیم فصل دوم تنها یک برد برابر پدیده خراسان به دست آورده و اکنون کار سختی برای کسب سهمیه آسیایی دارد. درحالی که خیلی از مدیران در چنین شرایطی دست به تغییر و تحول یا تقویت کادر فنی می زنند رضاییان کماکان از کادرفنی تیمش و مهدی تارتار حمایت کرده و گفت:« این رفتار نه منطقی و نه اصولی است که بخواهیم بعد از بیست و چهار هفته در تیم تغییر ایجاد کنیم. ما با تمام قدرت از کادرفنی و بازیکنان حمایت می کنیم. عملکرد کادرفنی ما تا اینجا عالی بوده است و پارس توانسته با این پتانسیل نسبت به تیم هایی که هزینه زیادی کردند نتایج بهتری به دست بیاورد. عملکرد پارس جنوبی کمتر از قهرمانی نبوده و این نه در اصول و نه مرام ما جایی نیست که بخواهیم پشت کادرفنی را خالی کنیم. ما کاملا از عملکرد کادر فنی تیم و اقای تارتار راضی هستیم.» رضاییان در انتها درباره جایگاه پارس جنوبی در این فصل گفت:« پیش بینی سخت است اما هدف ما کسب سهمیه آسیا است و امیدوارم در هفته های باقیمانده با حمایت هواداران بتوانیم به این هدف برسیم.»

ورزش سه


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.