محمد نوری : پارس جنوبی جم حمایت نشود فصل آینده نابود خواهد شد!

شناسه خبر: 8484
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1396

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت تیم پارس جنوبی گفت: پارس جنوبی این فصل به لیگ برتر آمده است با این حال در اولین سال حضورش بسیار خوب نتیجه گرفته است. برخی فکر می‌کردند که پارس جنوبی کاندیدای سقوط به لیگ یک باشد، اما با همت کادر فنی و بازیکنانش در نیم‌فصل اول در کورس قهرمانی بود و اکنون هم جزو ۴-۳ تیمی است که می‌تواند سهمیه آسیایی کسب کند.

وی تأکید کرد: پدیده لیگ هفدهم را باید پارس جنوبی دانست. تیمی با بازیکنان جوان و باکیفیت و مربی خوب که عالی نتیجه گرفته است. فوتبالی که پارس جنوبی ارائه می‌دهد، فوتبالی حساب‌شده و بابرنامه است. شاید اگر بازیکنان ما در گل‌زنی شانس و دقت بیشتری داشتند، اکنون امتیازات پارس جنوبی بیشتر هم بود. پارس جنوبی در این فصل می‌تواند سهمیه آسیایی بگیرد که در صورت این اتفاق می‌توان گفت آسیایی شده پارس جنوبی دست‌کمی از قهرمانی برای این تیم ندارد.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد گلایه بازیکنان برای پرداخت نشدن مطالباتشان گفت: فصل گذشته باشگاه شرایط خوبی داشته و به تعهدات مالی‌اش تمام و کمال عمل کرده است، اما در این فصل باشگاه آن‌طور که باید و شاید نتوانسته تعهداتش را اجرایی کند، آن‌هم درحالی‌که هزینه پارس جنوبی به‌اندازه یک تیم لیگ یکی خوب است. قرارداد بازیکنان پارس جنوبی نسبت به قرارداد بازیکنان لیگ برتری شاید از نصف هم کمتر باشد. با این حال باشگاه به تعهداتش عمل نکرده، به نظر من تمام مسئولان استان بوشهر و شهر جم باید از تیم پارس جنوبی حمایت کنند،‌ وگرنه پارس جنوبی به سرنوشت شاهین بوشهر و حتی همین ایرانجوان دچار خواهد شد.

نوری تصریح کرد: حمایت از پارس جنوبی باید در زمینه مالی باشد، از نظر فنی تیم پارس جنوبی نیاز به حمایت ندارد. مربی خوبی دارد که نتایج بسیار خوبی هم گرفته است، بنابراین مسئولان استان و شهرجم باید به داد این تیم برسند و پارس جنوبی را به حال خود رها نکنند که در غیراین‌صورت تیم پارس جنوبی مثل برخی تیم‌های دیگر می‌شود که درخشیدن اما یک جرقه بودند،‌ اما اگر از پارس جنوبی حمایت شود این تیم حتی می‌تواند در آسیا هم تبدیل به یک قطب شود.

وی با اشاره به هواداران پرشور پارس جنوبی عنوان کرد: دلخوشی مردم استان و شهرجم به این تیم است. مردم به این تیم علاقه دارند. امیدوارم مسئولان هم از این تیم حمایت کنند، زیرا پارس جنوبی می‌تواند آینده فوتبال ایران باشد و تبدیل به قطبی در فوتبال ایران و یا حتی آسیا شود. این حرف‌هایی را که می‌گویم شعار نیست، بلکه در صورت حمایت کامل مسئولان استان و شهر می‌تواند پارس جنوبی شرایط خوبی داشته باشد.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی با اشاره به تجربیاتش در تیم‌های مختلف گفت: من با این فوتبال در تیم‌های مختلفی حضور داشته‌ام، اگر پارس جنوبی به حال خود رها شود، فصل آینده این تیم به مشکل می‌خورد و شرایط بدی پیدا خواهد کرد و روبه‌نابودی می‌رود. قرارداد اکثر بازیکنان تیم یکساله است، اگر مسئولان باشگاه به تعهدات خود عمل نکنند،‌ بازیکنان ممکن است به تیم‌های دیگر بروند. در حال حاضر بیشتر باشگاه‌ها مشغول تمدید قرارداد بازیکنانشان هستند، اما اگر پارس جنوبی به حال خود رها شود و فرماندار و نمایندگان مجلس و مسئولان استان و شهر از این تیم حمایت نکنند، پارس جنوبی فصل آینده باید برای سقوط نکردن بجنگد. شما نگاه کنید اکثر تیم‌هایی که مشکل مالی دارند در خطر سقوط به لیگ یک هستند.

فارس


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.