تارتار:مشکل منم! فولاد برای یک امتیاز آمده بود

شناسه خبر: 8821
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1397

مهدی تارتار بعد از تساوی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی مثل رتبه دو تیم در جدول نزدیک بود. فولاد هم راه‌های نفوذ ما را بسته بود و موقعیت زیادی گیرمان نیامد. در دادن پاس‌های آخر نیز بد عمل کردیم و تمرکز لازم را نداشتیم. با این حال مالکیت بیشتری داشتیم. به فولاد تبریک می‌گویم چون برای گرفتن حداقل امتیاز آمده بودند.

او با انتقاد از عملکرد داور مسابقه، بیان کرد: داور در حد و اندازه‌های این بازی نبود. خطاهای زیادی روی بازیکنان ما می‌شد اما داور به راحتی گذشت می‌کرد. خطاهای نیمه اول که ضد حمله ما را گرفت، اخطار داشت. داور با سوت‌هایی که می‌زد اعصاب دو تیم را بهم ریخته بود.

سرمربی تیم پارس جنوبی همچنین در واکنش به عدم استفاده از برخی بازیکنان گفت: ما که نمی‌توانیم با یازده بازیکن وارد مسابقات شویم. باید بیست و پنج بازیکن داشته باشیم. بازیکن برخی اوقات مصدوم و محروم می‌شود. رقابت سالم بین بازیکنان وجود دارد و ما به ۹۸ درصد آن‌ها بازی داده‌ایم. همه آن‌ها نیز خواهان دارند و با بازی نکردن چیزی از ارزش‌هایشان کم نمی شود. آن‌ها تا امروز کار بزرگی انجام دادند. امروز مقابل فولادی بازی کردند که تیم بزرگی است.

تارتار درباره عمکلرد ضعیف تیمش در نیم فصل دوم توضیح داد: مشکلات به گردن من است. ما هیچ مشکلی نداریم و مقصر منم. هیچ کس مقصر نیست. تمام مسائل فنی است و به من برمی‌گردد. منطقی به قضیه باید نگاه کنیم. همه کارشان را درست انجام می‌دهند و مشکل فقط منم.

 

او درباره اینکه گفته می‌شود بازیکنانش دیگر انگیزه‌ای برای ادامه لیگ ندارند، عنوان کرد: ما بازیکنان باانگیزه را بازی می‌دهیم. قبل از بازی با فولاد هم به بازیکنان گفتم باید انگیزه داشته باشند. همه بازیکنان امروز باانگیزه بودند. این‌طور نیست که در زمین راه بروند؛ تکل می‌زنند و می‌جنگند. اما باید هدف‌گذاری اول فصل را در نظر بگیرید. چه فرقی می‌کرد اگر ما اول فصل هیچ امتیازی نمی‌گرفتیم و نیم فصل دوم خوب بودیم؟ مهم این است که تا الان همه چیز درست بوده و اگر به دنبال اهداف بزرگ هستیم باید سرمایه‌گذاری  شود./ایسنا


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.