سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد:تماشاگران پارس ۲۰ هستند،مشکلاتم با تارتار رفع شد!

شناسه خبر: 8823
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1397

سیداکبر پورموسوی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت:‌ از بازیکنانم تشکر می‌کنم. یک امتیاز هم چیزی از سه امتیاز کم ندارد و این یک امتیاز را به خانواده مردم داغ‌دیده خوزستان تقدیم می‌کنم، خانواده آن ۱۲ نفری که در آتش‌سوزی حادثه کوی علوی از دنیا رفتند.

 

وی ادامه داد: حریف به ما خیلی فشار آورد و می‌خواست با سه امتیاز از این بازی خارج شود. آنها به کسب سهمیه آسیایی امیدوارند و ما هم برای رسیدن به این مهم تلاش می‌کنیم. با توجه به تأخیرهایی که در پروازها به وجود آمد نتوانستیم به خوبی ریکاوری کنیم. ما در این بازی به بازیکنان جوان اعتماد کردیم و آنها را در تعویض‌ها به میدان فرستادیم. با این حال شرایط به ما اجازه نداد که به درستی به دروازه حریف نزدیک شویم و بر بازی فشار و استرس حاکم بود.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در مورد غیبت عبدالله کرمی در تیمش گفت: کرمی بدون شک یکی از بهترین بازیکنان ماست. با این حال میلاد بدرقه توانست جای خالی او را در زمین پر کند. تیم ما نباید به یک یا دو بازیکن متکی باشد. با این حال ما به دنبال بهانه‌تراشی نیستیم.

پورموسوی در پاسخ به سؤالی درباره وقت‌کشی‌های حامد لک، دروازه‌بان فولاد تصریح کرد: من به دنبال بازی جوانمردانه هستم. شاید دروازه‌بان ما می‌خواست بازی را مدیریت کند، اما من به او نگفتم که وقت‌کشی کند.

 

وی راجع به صحبت‌هایش در هفته اخیر مبنی بر اینکه گفته بود شرایط میزبانی در جم برای فولاد مهیا نیست، خاطرنشان کرد: من این صحبت‌ها را تکذیب می‌کنم! خبرنگار یکی از خبرگزاری‌ها با من تماس گرفت و من به او گفتم یک هتل پیدا کرده‌ایم و آن را پیش‌تر رزرو کرده بودیم. من روز بعد به این خبرنگار زنگ زدم، اما تلفنش خاموش بود. قسم می‌خورم من این را نگفتم! مگر وظیفه میزبان است که برای تیم میهمان هتل بگیرد؟!

سرمربی تیم فولاد در خصوص اینکه همیشه لباس مشکی می‌پوشد و اینکه آیا ارتباطی به سحر و جادو دارد یا خیر، اظهار داشت: من از زمانی که مربیگری را آغاز کردم همیشه لباس ورزشی می‌پوشیدم، اما در این چند سال با هشت پیراهن مشکی با دکمه‌های سفید در کنار زمین حاضر می‌شوم. من در هر مسابقه یکی از این پیراهن‌ها را می‌پوشم و این به سحر و جادو ربطی ندارد، وگرنه ما سه بازی متوالی را نمی‌باختیم. من خرافاتی نیستم.

پورموسوی در مورد هواداران تیم پارس جنوبی جم گفت: آنها ۲۰ هستند.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش برای مساوی به جم آمده بود یا خیر، تصریح کرد: قسم می‌خورم که برای برد آمده بودیم. ما هنوز به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدواریم.

سرمربی تیم فولاد درباره پس گرفتن شکایت خود از مهدی تارتار پس از اتفاقاتی که در بازی رفت دو تیم رخ داد، خاطرنشان کرد: این سوءتفاهم برطرف شده است و اکنون کدورتی بین ما وجود ندارد. ما دو مربی جوان هستیم و ناخواسته وارد این بازی شدیم. ما حتی از هم حلالیت طلبیدیم. عکسی از بازی رفت ما منتشر شده بود که متعلق به یک دیدار دیگر در ورزشگاه دستگردی بود و ربطی به بازی رفت نداشت. اگر اتفاقی از قبل بوده است، باید در کمیته اخلاق مطرح می‌شد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.