اتهامات عجیب سرمربی شهرداری بندر عباس پس از باخت ۶ گله :حق شاهین صعود به لیگ یک است اما از نظر جسمانی شرایط بازیکنان آنها طبیعی نیست! کادر فنی شاهین رسم مهمان نوازی را بجا نیاوردند

شناسه خبر: 8918
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1397

پس لز پایان بازی تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و شهرداری بندرعباس سرمربی باشگاه بندرعباسی در مصاحبه ای عجیب اتهاماتی را به شاهینی ها وارد ساخت.

 

به گزارش فوتبال بوشهر علی نیکبخت ابتدا گفت:بازی خوبی بود که ما حتی ۱بر ۰ هم جلو افتادیم چرا که محکوم به برد بودیم.نیمه اول را می توانستیم با گلهای بیشتری به رختکن برویم اما نشد!

 

وی با گلایه از کادر فنی شاهین شهرداری گفت:من از آنها گلایه دارم که رسم مهمان نوازی را به جا نیاوردند و حداقل یک خوشامد گویی به ما نگفتند.بوشهری ها بسیار مهمان نوازند و این را من قبلا دیده ام .ما در بندر عباس حتی دسته گل برای انها بردیم ولی متاسفانه اینجا رسم مهمان نوازی رعایت مشد.

 

نیکبخت در مورد بازی گفت:به نظر من در بازی تعادل به لحاظ جسمانی نابرابر بود! بازیکنان شما {شاهین شهرداری}در گرم کردن چیزهایی را مصرف میکنند که به نظر من غیر طبیعی است!! دفاع چپ شما در دقیقه ۹۰ به ما گل زد،بازیکنان شاهین این همه در رفت و برگشت هستند ،دفاع راست شما دقیقه ۸۰ بازی از سر درد توان ادامه بازی را ندارد و تعویض می شود.علت این اتفاقات چیست؟ بروید تحقیق کنید این اتفاقات در نساجی رخ داده ،در اراک اتفاق افتاده که جای تعجب دارد.از همین علی چراغی شاگرد پارسال من سوال کنید با نیکبخت بودی دارو مصرف کردی؟

فیلم را نگاه کنید انگار بچه های من نفس ندارند اما تیم حریف هر جا توپ بود سه چهار بازیکن شاهین با تمام وجود دوندگی می کردند.منکر کار فنی بازیکنان شاهین شهرداری نیستم.این تیم بازیکنانی دارد که سال آینده در لیگ برتر بازی میکند،بازیکن شماره ۳۰ بوشهر بازیکن قابلی است .بازیکن سمت چپ شما با من قرارداد دارد ،میلاد جعفری پیش من بود که وقتی دید شرایط خوب نیست راهی شاهین شهرداری بوشهر شد.

 

سرمربی شهرداری بندر عباس تصریح کرد:بازیکنان بسیار خوبی دارید اما از نظر وضعیت جسمانی شرایط برابر نبود! مدرک من این بطری آب است که جلوی نیمکت شما همه آن را استفاده میکردند.{وی حتی در این لحظه به گزارشگر تلوزیون بوشهری بطری آب را تعارف کرد که بنوش مصاحبه تو بهتر می شود} تیم من شانسی برای صعود ندارد و من به شاهین تبریک می گویم.آنها صد در صد صعود میکنند چرا که تیم بسیار خوبی دارند.پارسال هم حق شما صعود به لیگ یک بود.حمید کللی فر سرمربی سابق شما تیم خوبی را بسته ولی باید بگویم حق شاهین شهرداری لیگ دسته اول است.

 

وی با کنایه به مدیران باشگاه شاهین شهرداری تبریک گفت و ادامه داد:مدیران شما فردی را آورده اند که راه میان بر را قشنگ بلد است! راحت این تیم را بالا خواهد آورد.احساس من این است که شاهین شهرداری بازیکنان بسیار خوبی دارد اما از لحاظ آمادگی جسمانی شرایط غیر طبیعی دارد! من همین جا می گویم شما بوشهری ها مهمان نوازی را به برادر پاشازاده یاد بدهید چرا که ما در بندر عباس این رسم را به جا آوردیم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.