بحرانی: خیلی وقت است به پول فکر نمی‌کنیم/ تنها خوشحالی ما ماندن در لیگ برتر است

شناسه خبر: 9313
تاریخ انتشار: 03 اردیبهشت 1397

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تنها خوشحالی عوامل این تیم را بقای آبی پوشان در لیگ برتر دانست.

به گزارش فوتبال بوشهر به نقل از تسنیم، سلمان بحرانی در مورد پیروزی تیمش برابر سپاهان گفت: بازی خیلی برای هر دو تیم حساس بود و شرایط جدول هم حساسیت را بالا برده بود. در ۲۰ دقیقه اول سردرگم بودیم، ولی به مرور زمان شرایط بهتر شد. حتی وقتی  آنها گل اول را زدند باز هم می‌توانستند دروازه ما را باز کنند. با این حال هر چه زمان گذشت بر بازی مسلط شدیم و توانستیم گل خورده را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه افزود: قبل از بازی بچه‌ها و کادر فنی یکدل شده بودیم تا حتماً در این بازی نتیجه بگیریم و توجهی هم به نتایج دیگر بازی‌ها نداشتیم. تمرکز ما روی این بود که خودمان نتیجه بگیریم.

وی در مورد مشکلات مالی استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: ما خیلی وقت است که به پول فکر نمی‌کنیم و فقط برای آبروی خودمان و خوشحالی مردم خوزستان بازی می‌کنیم. ما تلاش می‌کردیم تا تیم در لیگ برتر بماند. قول‌هایی داده‌اند که مشکلات برطرف شود، ولی از این قول‌ها خیلی به ما داده‌اند و عملی نشده است. تنها خوشحالی ما فقط این است که تیم در لیگ برتر ماند تا سهمیه لیگ برتری خوزستان حفظ شود.

بحرانی در پاسخ به این پرسش که برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: قرارداد من با استقلال خوزستان تمام است. در این دو سال خیلی سختی کشیدم، هر چند که از لحاظ فوتبالی تجربیات زیادی به دست آوردم. فعلاً که تصمیم خاصی نگرفته‌ام و باید ببینیم چه پیشنهادهایی به من ارائه می‌شود.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.