چرا ایرانجوان سقوط کرد؟ یک نفر از مسئولان این باشگاه پاسخگوی مردم باشد!

شناسه خبر: 9626
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1397

ایرانجوان بوشهر بعد از چند سال حضور در لیگ دسته اول به لیگ دو سقوط کرد تا طرفداران این تیم بیش از گذشته از سرنوشت باشگاه خود نگران شوند.

 

به گزارش فوتبال بوشهر همگان منتظر هستند تا علی وزیری به عنوان نفر اول باشگاه در یک برنامه رادیویی یا تلوزیونی حضور پیدا کند یا به هر شکل ممکن پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشد تا هواداران این تیم مقصر یا مقصران این سقوط پر حاشیه را بشناسند.

 

مگر می شود یک تیم سقوط کند،سه سرمربی در طول یک فصل روی نیمکت داشته باشد ،اتفاقات شرم آور غیر فوتبالی در حاشیه این تیم رخ داده باشد اما هیچ فرد یا افرادی مقصر نباشند! هیات مدیره ایرانجوان چه نقشی داشته یا دارد؟ آنها در طول این فصل چند جلسه برگزار کرده اند؟

 

حسین خطیبی از کارت بازی بازیکنانی صحبت میکند که می گوید آنها را در زمین ندیده ! ایرانجوان خانه تکانی نیاز دارد که در حرف باشد یا عمل؟!! آینده این تیم در لیگ دو چگونه خواهد شد و هزاران سوال بی پاسخ که امیدواریم خیلی زود تکلیف انها روشن شود!

 

برخی افراد که قبلا در این تیم مسئولیت دارند حرفهایی برای گفتن دارند که می تواند ماجراهای جدیدی را باز کند،راستی چرا سعید مفتخر و غلام دلگرم که روی نیمکت تیم بوده اند و سالهاست از مسائل ریز و درشت ایرانجوان خبر دارند از دلایل سقوط صحبت نمیکنند؟ شاید قرار است ما نکته به نکته اتفاقات سقوط را باز گو کنیم ،مثلا تهدید آقای مهاجم برای بازی کردن یا ماجرای درگیری پدر بازیکن در اردوی تهران و خیلی نکات دیگر ….


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.