لیگ برتر فوتبال ساحلی قرعه کشی شد:هفته اول دریانوردان میزبان ،پارس جنوبی مهمان

شناسه خبر: 17935
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1397

مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی در فصل ۹۹-۹۸امروز در هتل آکادمی فوتبال و با حضور محمد رضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ، فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات ، مهرداد شفیعی مسول فوتبال ساحلی و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد.

مسابقات لیگ برتر با حضور ۱۲ تیم از تاریخ ۲۴ و ۲۵ فرورین ۹۸  آغاز می شود

شهرداری بندرعباس،شاهین خزر رودسر،شهرداری سمنان، جهان نژادیان آبادان،پارس جنوبی بوشهر، ایفا اردکان یزد،دریانوردان بوشهر،مقاومت گلسا پوش یزد،شهدای چلیچه،ملوان بندر گز،شهریار ساری و موج سواران نوشهر تیم های حاضر در این رقابت ها هستند.

مهرداد شفیعی مدیر مسابقات فوتبال ساحلی اعلام کرد: به دلیل فشردگی مسابقات تیم ملی فوتبال ساحلی در سال ۹۸ و حضور در چند تورنمنت بین المللی مسابقات لیگ برتر زودتر از همیشه آغاز می شود.
کشوری فرد دبیر سازمان لیگ نیز اعلام کرد:تمام تلاش ما بر این است که مسابقات فوتبال ساحلی نیز پخش مستقیم از صدا و سیما داشته باشد تا با جذب اسپانسر رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی نیز رونق بهتر و بیشتری بگیرد.
فریبرز محمودزاده مدیر نقل وانتقالات نیز اعلام کرد: در فوتبال ساحلی نیز بخش نقل و انتقالات به کمیته نقل و انتقالات محول شده است. اقای تهرانی در بخش فوتبال ساحلی مسول نقل و انتقالات فوتبال ساحلی خواهند بود.

 

 

برنامه هفته اول لیگ برتر فوتبال ساحلی:

شهدای چلیچه- مقاومت گلسا پوش یزد
ایفا اردکان -ملوان بندر گز
دریانوردان بوشهر-جهان نژادیان آبادان
شهرداری سمنان-پارس جنوبی بوشهر
موج سواران ساحل نوشهر-شهرداری بندرعباس
شاهین خزر رودسر-شهریار ساری


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.