کمالوند بعد از نشستن روی نیمکت استقلال: دینم را به مردم بوشهر و باشگاه شاهین ادا کردم

شناسه خبر: 31177
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1399

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس فراز کمالوند پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل فولاد در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که استقلال توانست در اولین بازی با حضور ما به برتری برسد تا فاصله در صدر جدول زیاد نشود. فولاد هم به ما چسبیده بود اما باید بگویم در ۴۸ ساعت گذشته چیزی را نتوانستیم به تیم اضافه کنیم.

وی افزود: باید به فکری و دستیارانش خسته نباشید بگویم زیرا ما ادامه دهنده راه مربیان قبلی هستیم.

مدیر فنی تیم استقلال درباره اینکه سرپرست استقلال چه زمانی انتخاب می شود گفت: تیم ما قطعا نیاز به سرپرست دارد و باید این مشکل حل شود. با بررسی‌هایی که باشگاه و فرهاد مجیدی صورت می‌دهند یک سرپرست  به تیم ما اضافه می‌شود.

کمالوند درباره میزان امیدواری‌اش نسبت به وضعیت استقلال توضیح داد: اکنون نمی توانیم چیز زیادی درباره این موضوع بگوییم اما تمام سعی و تلاش کادرفنی استقلال بازگرداندن این تیم به روزهای خوب است.

وی درباره احتمال اضافه شدن عضو جدید به کادرفنی استقلال عنوان کرد: دیگر بعید می‌دانم کسی به کادرفنی اضافه شود. البته باید درباره این مضوع با فرهاد مجیدی صحبت شود.

مدیر فنی استقلال درباره حل مشکل خود با باشگاه شاهین بوشهر گفت: مشکل خاصی نبود و من دین خود را به مردم بوشهر و باشگاه شاهین ادا کردم. شرایط برای ما فراهم نشد و تا زمانیکه آنجا بودم به تعهدات عمل نشد. خیلی دوست داشتم به ایم تیم کمک کنم و در فضای صلح و دوستی جدا شوم که این اتفاق هم افتاد.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.