مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی/ شاهین عامری ۱ پرسپولیس ۴ / شگفتی شاهین عامری ناتمام ماند!

شناسه خبر: 32575
تاریخ انتشار: 28 اردیبهشت 1400

شاهین عامری در مقابل پرسپولیس با نتیجه ۴بر۱ مغلوب شد اما شاگردان رضا نظرزاده بازی قابل قبولی را مقابل فینالیست آسیا انجام دادند.

 

 

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی؛ سه‌شنبه: ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ؛ ساعت ۲۰:۳۰
استادیوم: شهید مهدوی بوشهر/ بدون تماشاگر
داور: روح‌الله شریفی/ کمک‌ها: محمد راهی و حمیدرضا افشون؛ داور چهارم: جواد رحیم‌زاده/ ناظر داوری: محمدحسین معتمدی.

 

شاهین بندر عامری
غلامرضا سرتلیان
محمدرضا میمدی
محمد احمدلو
حسن خلیلی
محمد ره آور
امیر آبی (۵۵- مصطفی قره‌قشلو)
میلاد دریانوردی (۷۰- الیاس صالحی)
صادق مرادزاده
عباس صفری (۵۵- علیرضا قنبری)
مهدی چاه کوتاه زاده (۷۰- امین مشایخ)
داوود جنه
سرمربی: رضا نظرزاده

 

پرسپولیس
بوژیدار رادوشوویچ
فرشاد فرجی
سید جلال حسینی
مهدی شیری
سعید آقایی(۶۹- وحید امیری)
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
احسان پهلوان
علی شجاعی(۴۶- مهدی ترابی)
مهدی عبدی
عیسی آل کثیر
سرمربی: یحیی گل محمدی

 

 

شرح گل

 

شاهین بندرعامری ۰ پرسپولیس ۱: (دقیقه ۶، مهدی عبدی): ارسال از سمت چپ توسط سعید آقایی با ضربه سر مهدی عبدی گل اول بازی را به نام شاگردان یحیی گل محمدی کرد.

 

شاهین بندرعامری ۱ پرسپولیس ۱ : (دقیقه ۳۴، میلاد دریانوردی): شاهین بندرعامری با همکاری سه بازیکن خود و در نهایت پاس در عمقی که برای دریانوردی مهیا شد، در جدال تک به تک با بوژیدار گل تساوی را به نام خود کردند.

 

شاهین بندرعامری ۱ پرسپولیس ۲: (دقیقه ۶۱، احمد نوراللهی): احسان پهلوان اینبار از سمت چپ نفوذ کرد و ارسال این بازیکن را احمد نوراللهی با ضربه سر به گل دوم سرخ‌ها تبدیل کرد.

 

شاهین بندرعامری ۱ پرسپولیس ۳: (دقیقه ۸۰، مهدی ترابی): روی پنالتی که وحید امیری برای پرسپولیس گرفت، مهدی ترابی برخلاف حرکت گلر شاهین توپ را به گل سوم تبدیل کرد.

 

شاهین بندرعامری ۱ پرسپولیس ۴: (دقیقه ۸۶، مهدی عبدی): فرار مهدی شیری و پاس در عمق او برای مهدی عبدی، مهاجم پرسپولیس را در موقعیت تک به تک قرار داد تا گل چهارم سرخپوشان به ثبت برسد.

 

پرسپولیس هر چند مقابل حریف دسته دومی خود توپ و میدان را در اختیار داشت و مالکیت زمین به دست آورد اما نتوانست موقعیت‌های خطرناکی شکل دهد. این تیم با گل مهدی عبدی از حریف پیش افتاد و در حالیکه اشتباهات هر دو تیم و خصوصا شاهین عامری مانع از انجام یک بازی زیبا شده بود، اما شاگردان نظرزاده موفق شدند یک گل زیبا را با سود بردن از عمق دفاعی پرسپولیس به نام خود کنند و شوک بزرگی به مدعی قهرمانی در لیگ برتر وارد کردند.

بعد از این گل، پرسپولیس بار دیگر فرصت هایی روی دروازه حریف شکل داد و بیشتر قصد داشت با ارسال از کناره‌ها توسط پهلوان و شیری از سمت راست و علی شجاعی و آقایی از سمت چپ حریف را به اشتباه بیندازد و از قدرت سرزنی نوراللهی، عبدی و آل کثیر بهره ببرد که به نتیجه لازم دست نیافت و نیمه اول را با تساوی راهی رختکن شد.

بعد از تساوی در نیمه اول، یحیی گل محمدی تغییراتی در ترکیب تیمش شکل داد و موفق شد با حضور مهدی ترابی که جریان تهاجمی تیمش را برعهده گرفته بود به سه گل دیگر دست یافت. آنها در نیمه دوم کاملا حریف خود را تحت تاثیر قرار دادند و با مالکیت کامل جریان بازی، توپ را به سود خود به جریان انداختند که ماحصل آن یک برد ارزشمند برابر حریف بود.

ترابی و پهلوان با بهره گیری مناسب از کانال‌های چپ و راست حریف و شیری و امیری (آقایی) با حضور به موقع در فاز تهاجمی، توانستند برتری را برای شاگردان یحیی گل محمدی شکل دهد و آنها آخرین تیم دسته دومی حاضر در این رقابت‌ها را حذف کنند. پرسپولیس در مرحله بعدی این رقابت‌ها موفق به عبور از مس نوین کرمان شده بود.

 

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.