هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول/ شاهین شهرداری ۲ آرمان گهر سیرجان ۱ / شاهین حالا مدعی صعود است

شناسه خبر: 32862
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1400

جدال دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و آرمان گهر سیرجان در ورزشگاه شهید مهدوی با نتیجه ۲بر۱ به سود بوشهری ها خاتمه یافت تا شاگردان داود مهابادی با این برد ۴۲ امتیازی شده و در مکان ششم جدول قرار بگیرند.

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر در این بازی حساس و تماشایی که حاشیه هم کم نداشت تیم بوشهری در دقیقه ۴ می توانست گل اول را به ثمر برساند اما واکنش شیخ ویسی مانع از گلزنی نخودکار گردید.

در نیمه اول دوندگی بالای صارمی ،میدان داری شعبانلو در مقابل بازی خوب شوشتری و دهقان یک میانه میدان پر جنب و جوش را برای هر دو تیم فراهم کرده بود.

نیمه دوم شرایط فرق کرد و بازی سه گل داشت.فرار مومنی با خروج شیخ ویسی و خطای او همراه شد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد .این ضربه را میلاد صارمی با قدرت تمام تبدیل به گل کرد.هنوز شادی شاهینی ها خاتمه پیدا نکرده بود که یک اشتباه باعث شد تا شوشتری هافبک سیرجانی ها با شوتی سر ضرب گل تساوی بازی را وارد دروازه صادقی کند.

تعویض های مهابادی در بیست دقیقه پایانی جواب داد و علی ابراهیمی جوان با انگیزه بوشهری روی پرتاب اوتها و ارسالهای مواجش عرصه را بر حریف تنگ کرد تا اینکه روی ارسال او در دقیقه ۹۳ شاهین مجیدی گلزنی کند.

این گل پایانی بر بازی سنگین و نفسگیر دو تیم بود حالا فاصله تیم بوشهری با صدر جدول تنها ۴ امتیاز است.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.