مهابادی سرمربی شاهین شهرداری:از مردم بوشهر عذرخواهی میکنم ،فجر از ما بهتر بازی کرد!

شناسه خبر: 33577
تاریخ انتشار: 22 تیر 1400

 

تیم شاهین شهرداری بوشهر که در هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران میهمان فجرسپاسی شیراز بود، با نتیجه سه بر صفر تن به شکست داد و با توجه به نتایجی که در سایر بازی ها رقم خورد، امیدهایش برای بازگشت به لیگ برتر را از دست داد.
سرمربی این تیم در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت : واقعیت این است که فجر خیلی بهتر از ما بازی کرد و مستحق پیروزی بود. بچه های ما نسبت به بازی های گذشته، عملکرد خوبی نداشتند و دچار اشتباهات زیادی شدند. فجر هم از این اشتباهات نهایت استفاده را برد و به پیروزی رسید.
داوود مهابادی افزود : باید به مردم شیراز تبریک بگویم و فکر می کنم فجرسپاسی فاصله چندانی با صعود به لیگ برتر نداشته باشد. اما از مردم بوشهر عذرخواهی می کنم، چون بازیکنان ما نمایش خوبی انجام ندادند و در دقایق زیادی از مسابقه، ضعیف و پر اشتباه ظاهر شدیم.
کاپیتان و سرمربی سابق فجرسپاسی در خصوص داوری مسابقه نیز گفت : در نیمه دوم یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه فجرسپاسی اتفاق افتاد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. ایشان پس از بازی قسم جلاله خورد که آن برخورد خطا نبوده. اما در صحنه ای که دروازه بان ما اخراج شد، فکر می کنم مهاجم فجرسپاسی یکی دو متر در آفساید قرار داشت که از چشم کمک داور پنهان ماند. به جز این دو صحنه، قضاوت خوبی را از سوی تیم داوری شاهد بودیم.

نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.