محمود آرامش سرمربی شاهین شهرداری :ما هم دوست داریم با فساد برخورد شود و این وصله ها به شاهین نمیچسبد

شناسه خبر: 37138
تاریخ انتشار: 17 اردیبهشت 1401

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر از بازیکنان و قدمت باشگاهشان دفاع می‌کند و می‌گوید هیچ وصله‌ای به آن‌ها نمی‌چسبد.

بعد از بازی شاهین شهرداری بوشهر و مس کرمان روی گلی که مسی‌ها زدند و پاس گلش را بازیکن شاهین به اشتباه داد؛ شائبه ایجاد شد و حراست فدراسیون فوتبال از سرمربی شاهین برای ارائه توضیحات دعوت کرد. محمود آرامش در این‌باره به خبرنگار ما گفت: آن چیزی که مشخص است شاهین یک تیم اصیل است و هیچ‌وقت به خودش اجازه نمی‌دهد در هیچ برهه‌ای از زمان و در هیچ شرایطی به این مسائل فکر کند و با هزار گرفتاری و مشکلات در این هفتاد سال خودش را به‌خاطر اصالت و قدمتش نگه داشته و این تهمت‌ها به ما نمی‌چسبد. درست است در بازی با مس کرمان که بالای جدول بود و ما قعر جدول بودیم بازیکن ما اشتباهی انجام داد اما همین اشتباه را بازیکن پرسپولیس هم انجام داد، بازیکن است و اشتباه می‌کند. با فدراسیون همین صحبت را کردم و گفتم اشد مجازات را برای فرد خاطی در نظر بگیرید، بالاخره باید با این فساد برخورد کنید ولی اگر واقعیت داشته باشد نه اینکه اتهام بزنید و بعد رها کنید و آن‌ها هم پذیرفتند. ما هم دوست داریم با فساد برخورد کنند اما باشگاه ما مرتکب هیچ خطایی نشده، بازیکن اگر بخواهد کاری انجام بدهد خیلی راه‌های زیادی وجود دارد؛ مشکل خاصی از دید ما نبود.

او در مورد وضعیت تیم شاهین بوشهر که سقوطش به لیگ دسته دوم قطع شده افزود: من  از زحمات شهرداری بوشهر که در این چند ساله واقعاً بار مالی شاهین را به دوش کشید تشکر می‌کنم ولی امسال واقعیتش هیچ اراده‌ای از طرف مسئولین برای ادامه فعالیت تیم شاهین وجود نداشت. یعنی هیچ بودجه‌ای مصوب نشد و با کمک چند نفر از دوستان به هر زحمتی که بود شاهین فعالیتش را شروع کرد، در ادامه مشکلات مالی باعث شد تیم تمرین نکند و بازیکنان از نظر روانی شرایط خوبی نداشته باشند؛ البته من در آن زمان نبودم و پنج هفته است که به تیم اضافه شدم و دوستان قبل از ما هم خیلی زحمت کشیدند ولی تیمی که تمرین نکند مسلما نمی‌تواند خوب بازی کند، در چند بازی گذشته شهرداری مبلغی از پول بازیکنان را پرداخت کرد و ما توانستیم تمرینات منظمی را انجام بدهیم و شرایط تیم را بهتر کنیم و نسبت به گذشته شاهین، بازی‌هایش را با حداقل امتیاز واگذار کرد و آبرومندانه‌تر بازی می‌کنیم.
آرامش در پایان یادآور شد: دوستان خیلی راحت اتهام می‌زنند، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفته مطمئناً بازیکنان شاهین تبانی کرده و خیلی راحت این حرف را می‌زنند؛ آدم باید خدا را هم در نظر بگیرد و دلایلی داشته باشد، مسلما به شاهین که تیمی با اصالت، با قدمت و آبرو است، این وصله‌ها نمی‌چسبد. در فوتبال مشکلاتی وجود دارد ولی این مسائل را از طرف شاهین بوشهر رد می‌کنم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.