شوک به فوتسال ایران / علی رضا صمیمی از بازی های ملی خداحافظی کرد

شناسه خبر: 37623
تاریخ انتشار: 08 تیر 1401

دروازبان پرافتخار تیم ملی فوتسال ایران در شب تولدش یک پیام غیر منتظره منتشر کرد .

به گزارش پایگاه تخصصی فوتبال بوشهر صمیمی بعد از پشت سرگذاشتن سه دوره حضور در جام جهانی فوتسال و رقابتهای معتبر آسیایی که حدود یک دهه پیراهن تیم ملی ایران را بر تن کرد.

گلر خوشنام بوشهری در حالی که بیش از ۱۳۰ بازی ملی را تجربه کرده و در سالهای اخیر یکی از ده دروازبان برتر دنیای فوتسال لقب گرفته بود ،تصمیم گرفت در تیم ملی فوتسال ایران خداحافظی کند.

با روی کار آمدن وحید شمسایی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتسال در اردوهای اخیر نامی از این گلر بدون حاشیه تیم ملی ایران برده نشد و بنظر میرسد صمیمی با این تصمیم دیگر در تیم ملی فوتسال حضور نخواهد داشت.

او با انتشار پیامی در صفحه شخصی اش از تیم ملی فوتسال خداحافظی کرد. او نوشت:

از روزی که فوتسال را به عنوان یک شغل و عشق انتخاب کردم برای نوشتن چنین متنی اندکی استرس و نگرانی داشتم اما مثل همه اهالی ورزش برای آن آماده شدم.

من علیرضا صمیمی فرزند ایران زمین با حضور در لباس مقدس تیم ملی ایران به آرزوهای خود در زمینه های مختلف رسیدم. وقتی سه دوره جام جهانی را تجربه کردم، وقتی نامم در میان هفت گلر برتر دنیا ثبت شد در پیشگاه الهی سجده کردم.

در این سالها که بیش از صد و سی بازی ملی را پشت سر گذاشتم مدیون لطف و محبت مردم، مربیان، همبازیان و اهالی ورزش قرار گرفتم. اکنون که تصمیم به خداحافظی از تیم ملی کشورم را گرفته ام مانند هر ملی پوشی اندوهگین هستم اما می دانستم من باید روزی این تصمیم سخت را بگیرم.

اکنون زمانش رسیده و باید بروم اما در این میان قدردان همه شما عزیزانی هستم که همیشه حامی من بودید. از خانواده ام بابت همه تلخی ها و شیرینی های این سالها سپاسگزارم . در سال روز تولدم این تصمیم سخت را گرفته ام . مردم شریف ایران، بزرگان و عزیزان و بوشهری های بزرگوار  امیدوارم من را حلال را  کنید.

علی رضا صمیمی؛ فرزند ایران زمین – با تشکر


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.