محبی: به تیم ساپینتو گل زدم، مرا به استقلال آورد

شناسه خبر: 37859
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1401

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: در سال جام جهانی هستیم و این تورنمنت برای هر فوتبالیست یک رویداد بزرگ است.

محمد محبی پس از حضور در جمع شاگردان ساپینتو اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به تیم بزرگ و ریشه‌دار استقلال پیوستم. امیدوارم سال خوبی با هم داشته باشیم. تمام تلاش و انگیزه ما بازیکنان این است که بتوانیم برای سربلندی استقلال بجنگیم و به اهدافی که داریم برسیم. امیدواریم مثل سال قبل، سال خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار هم داشته باشیم.

وینگر استقلال در مورد اهدافش در این تیم، عنوان کرد: هدف من از حضور در استقلال این است که در مسیر سال قبل رو به جلو حرکت کنیم. تمام تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم که استقلال به جایگاهی که حقش است برسد. ‌‌‌‌‌‌هدف دوم؛ امسال سال جام جهانی و این تورنمنت برای هر فوتبالیست یک رویداد بزرگ است. امیدوارم امسال با استقلال به نتایج بزرگی برسیم و همچنین بتوانیم با تیم ملی در جام جهانی سال خوبی داشته باشم.

محبی در مورد کار با ریکاردو ساپینتو اظهار داشت: سال گذشته با موریرنزه بازی داشتیم. مقابل تیم او بازی کردم، یک اخراجی گرفتم و گل زدم. فکر می‌کنم از آنجا به من علاقه‌مند شد. وقتی به استقلال آمد به من پیشنهاد داد و صحبت کرد. مذاکرات از آن زمان شروع شد. الان هم اینجا هستیم و با هم کار می‌کنیم. امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم.

وی افزود: استقلال هواداران بی‌شماری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داخل و خارج از کشور دارد. تمام تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم که نتایج در خور شأن هواداران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیریم. به آنها قول می‌دهیم که تمام وجودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در زمین بگذاریم. از شما هواداران ممنون هستم که در این مدت به من پیام دادید. صدای شما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شنیدم و الان اینجا هستیم. از مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم. حدود ۷۰ روز این پروژه طول کشید. به خاطر این بود که مدیران سانتا کلارا عوض شدند. سرمربی این تیم ماریو سیلوا هم تاکید داشت آنجا بمانم ولی بالاخره شرایطی فراهم شد که به استقلال بیایم و در خدمت شما باشم. از تمام کسانی که باعث شدند این انتقال انجام شود تشکر می‌کنم.


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.