هفته بیستم لیگ دسته اول / پارس جنوبی جم ۰ شمس آذر قزوین ۱ / چه وقت باختن بود !

شناسه خبر: 38568
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1401

شمس‌ آذر قزوین با گلی که در دقایق پایانی به ثمر رساند موفق شد پارس جنوبی را در جم از پیش رو بردارد و صدرنشینی خود را تثبیت کند.

در یکی از دیدارهای حساس هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال امروز در ورزشگاه تختی جم، دو تیم پارس جنوبی و شمس آذر قزوین مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان شاگردان سعید دقیقی موفق شدند با نتیجه یک بر صفر میزبان را شکست بدهند.

با توجه به اینکه دیدار رفت دو تیم با ۵ گل به سود شمس آذر در قزوین خاتمه یافته بود، شاگردان ایمان رزاقی راد انگیزه زیادی داشتند تا بتوانند انتقام آن مسابقه را بگیرند و برنده از زمین خارج شوند، اما اتفاقات بازی به سمتی رفت که بازنده شوند و بهترین فرصت برای کم کردن فاصله با صدرجدول را از دست بدهند.

تیم پارس جنوبی در دقیقه ۱۶ بازی این شانس را داشت تا از روی نقطه پنالتی دروازه شمس آذر را باز کند و پیش بیفتد، اما حسین رنجبر این ضربه پنالتی را از دست داد تا روند بازی تغییر کند. دو تیم در طول ۹۰ دقیقه بازی پایاپایی را انجام دادند، اما در نهایت شمس آذر با استفاده از فرصت‌ها توانست برنده شود. تک گل این مسابقه را میلاد احمدی در دقیقه ۸۱ وارد دروازه پارس جنوبی کرد تا یک برد ارزشمند دیگر برای شاگردان دقیقی به دست بیاید.

شمس آذر با این پیروزی جمع امتیازهای خود را به عدد ۴۱ رساند و با توجه به تساوی خیبر و سایپا با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم صدرنشینی خود را تحکیم بخشید و یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک‌تر شد.

پارس جنوبی جم نیز که یکی از مدعیان صعود به شمار می‌رود فرصت عالی برای رسیدن به رده دوم را از دست داد. طلایی پوشان جمی ۲۸ امتیازی باقی ماندند و با سقوط در جدول به رتبه ششم رسیدند تا شانس خود را در مسابقات بعدی آزمایش کنند.

 


نظرات

کاربر گرامی: سپاس از اینکه نظر خود را در مورد این خبر با ما و دیگران در میان می‌گذارید.